Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witajcie !

Fajnie, że coś się wreszcie ruszyło w tej sprawie. Niestety moja początkowa euforia mineła po tym jak się dowiedziałem, że konieczny jest przyjazd do Warszawy na rozmowę z pracodawcą. Mnie jako osoby bezrobotnej nie stać na to aby przejechać kilkaset kilometrów po to by spróbować zdobyć pracę w USA :rolleyes:

Pomijając powyższe, czy wiecie jak sytuacja z wyjazdami na H2B będzie miała się w tym roku ? Czy coś się zmieniło i czy ta opcja wyjazdu odżyje ? Każda informacja jest przydatna.

Na koniec mały apel do osób które mogą wyjechać na Work & Travel - nie zabierajcie opcji wyjazdu na H2B tym osobom które nie mogą pojechać na W&T ! Jeżeli macie wybór to proszę abyście się zastanowili czy akurat taki rodzaj wyjazdu jest dla was odpowiedni.

P.S.

Skoro już nie jesteście moją konkurencją w staraniach o pracę to życzę powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłby ktos przetłumaczyc nazwy tych zawodów ? :D

· Servers

· Bussers

· Food runners

Server - zbiera zamówienia, przynosi drinki, 'dba o klienta'

Busser - sprząta stoliki, zabiera brudne talerze

Food runner - podaje do stołu posiłki

W większości miejsc jest tylko jedna osoba do tego: kelner ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Witam.Jestem tutaj nowy także proszę o wyruzomiałość :) Chciałbym się spytać czy mam jakąś szanse na wize typu H2...albo H3...mam 20 lat jestem po szkole zawodowej zawód sprzedawca czy ktoś z mojej rodziny mieszkającej w stanach mógłby mi pomóc (o ile jest taka możliwość) ubiegać się o wize nieimigracyjną typu H ? na jaką kolwiek pracę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...