Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

123kama88

Work&travel

Recommended Posts

Czy ktoś pracował w New Hampshire a dokładnie w North Conway? Czy to miasto jest godne polecenia? Jakie są tam temperatury w lato? Czy wieczorem jest tam gdzie wyjść czy to typowa wioska? :)

Jesli ktos lubi spokojnie zycie to przyjemne miasto dla niego. Wieczorem wyjsc to pewnie jest gdzie .. jak wszedzie, ale to raczej taka wioska - w lato spacery, wycieczki kajakowe (Saco River), wspinaczka (Polozenie w gorach), no i co tam jeszcze - wedkowanie , jazda konna i rowery :D

A jesli chodzi o temperatury to tutaj tabela Srednich Temperatur w ciagu roku: (Temperatury w °F)

http://img6.imageban...EMPERATURES.png

Hej!

Ja byłem w sumie dwa sezony wakacyjne na w&t w North Conway i ogolnie klimat podobny do naszego czyli lata cieple, czasami troche papada i pogrzmi. Jeśli ktoś lubi hiking czyli chodzienie po gorach to ta miejscowość jest idealna ;) Hmm co tam jeszcze.. myśle, że to tez super opcja dla shoppingoholików :D W North Conway jest Settlers Green czyli centrum handlowe pełne różnych sklepów firmowych i outletów, gdzie można się nieźle obkupić ;] Życie ogólnie jest tam tanie, tym bardziej, że mam teraz porównanie bądąc na internshipie w Savannah, która jest znacznie droższa.

P.S z jakiego biura kama jedziesz do NC? Niech zgadnę, dostałaś ofertę pracy w Red Jacket Mountain View Resort? ;)

Zgadłeś :). A jak z dojazdem do innych dużych miast?

Z tym to chyba będzie problem. Najbliższe większe miasto to Portland, ME a do Bostonu jest ze 3h drogi w jedną stronę.

• Create New...