Skocz do zawartości

Znajomośći W Usa.


majkel93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowym użytkownikiem tego forum. Na razie mam 19 lat, ale już powoli planuję swoją przyszłość w US.

Chciałbym wiedzieć, od innych użytkowników, którzy mieszkają w US, czy po wyjeździe tam, macie znajomych Polaków, czy również ludzi z US. Czy nie jest trudno złapać kontakt i "kolegować, przyjaźnić" się, z Amerykaninami ? ;D

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A w jaki sposób zaplanowałeś sobie tą przyszłość w Stanach??? Co do znajomości to pewnie niektórzy już tam jadąc mają paru znajomych a są pewnie też tacy co nie mają żadnych. Ale przecież z biegiem czasu jak wszędzie poznasz ludzi z którymi będziesz utrzymywał jakieś tam bliższe czy dalsze kontakty i to raczej nie ma znaczenia jakiej narodowości. Jak nie znasz angielskiego to trudniej będzie Tobie znalezć znajomych innych narodowości. A co najważniejsze to zależy też od Ciebie jaką osobą jesteś bo niektórym łatwiej a nie którym trudniej nawiązać znajomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że zależy ode mnie jaką osobą jestem i raczej nie przyjdzie mi to z trudem, angielski również znam dobrze :) Kończę szkołę, i dalej myślę o ratownictwie medycznym, ale jestem nie jestem dokładnie pewny, a jeśli mi o nie wyjdzie to nie muszę oczywiście pracować tam w swoim zawodzie.

A czy wy macie znajomych innych narodowości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że zależy ode mnie jaką osobą jestem i raczej nie przyjdzie mi to z trudem, angielski również znam dobrze :) Kończę szkołę, i dalej myślę o ratownictwie medycznym, ale jestem nie jestem dokładnie pewny, a jeśli mi o nie wyjdzie to nie muszę oczywiście pracować tam w swoim zawodzie.

A czy wy macie znajomych innych narodowości ?

Pytanie raczej było czy zdajesz sobie sprawę że nie ma prostej drogi do imigracji do US, bo planować to sobie można tyle że to może być bez sensu... Tu gdzie ja mieszkam polaków zasadniczo nie ma żadnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale znasz prawo?wiesz co i jak jest?bo mozesz i dazyc ale jak nie znasz sie to bedziesz.....

a co do znajomosci to po co szukasz,na co ?wiesz o tym ze mozesz miec i pare setek znajomych ale nikt Ci nie poda reki ani tez nie pomoze ale bedziesz miec setke Ich :) bo latwo sie znajduje ludzi czy to w Polsce czy tez zagranica

gorzej jak sie szuka ludzi do pomocy ,,to jest juz trudniejsze

wiec znajdziesz znajomosci ale co bedzie dalej to zobaczysz

znam wiele historii ze znajomosci byly przez duze Z jak i takie ze szkoda pisac...i wszystkie sa z zycie wziete .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale znasz prawo?wiesz co i jak jest?bo mozesz i dazyc ale jak nie znasz sie to bedziesz.....

a co do znajomosci to po co szukasz,na co ?wiesz o tym ze mozesz miec i pare setek znajomych ale nikt Ci nie poda reki ani tez nie pomoze ale bedziesz miec setke Ich :) bo latwo sie znajduje ludzi czy to w Polsce czy tez zagranica

gorzej jak sie szuka ludzi do pomocy ,,to jest juz trudniejsze

wiec znajdziesz znajomosci ale co bedzie dalej to zobaczysz

znam wiele historii ze znajomosci byly przez duze Z jak i takie ze szkoda pisac...i wszystkie sa z zycie wziete .

masz racje, ale co do prawa to przeglądam strony i czytam także wiem co raz więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...