Skocz do zawartości

Dlaczego Amerykanie Zostawiają Otwarte Samochody...


kristobal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja co prawda nie jestem amerykaninem ale zostawiam otwarty bo zapominam go zamknac... Nie mozesz pojac ze sa kraje w ktorym jak zostawisz samochod otwarty to nikt do niego nie wlezie ? Malo tego, ludzie maja wystarczajacy respekt do Twojej wlasnosci (albo do broni ktora mozesz posiadac ;-) ze nawet nie wleza na Twoj driveway ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez nigdy nie zamykalismy samochodow. Nie zamykamy tez domu - ani na noc ani kiedy gdzies wyjezdzamy. W samochodach czesto na siedzieniu zostawiamy pieniadze albo portfel i przez 25 lat jakos nikt nam ani nic nie ukradl ani nie wszedl bez zaproszenia do auta czy do domu. Mieszkamy w malym miescie w polnocno-wschodniej czesci stanu Ohio.

Po prostu - tu gdzie mieszkamy wszyscy tak robia i nikt nie kradnie. Inny swiat, co - Polacy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę pojąć, że są kraje w których zostawia się samochód otwarty, szczególnie ze względu na to że byłem i widziałem takie przypadki w krajach morza śródziemnego; ale to inaczej wygląda w usa a inaczej np. w turcji, amerykanie to robią z czystej głupoty i ze swojego leniwego trybu życia, a w takiej turcji to zupełnie inna kwestia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszac Amerykanie masz na mysli wszystkich i wszedzie?

To samo masz w Kanadzie ze sa pewne rejony gdzie takie cos zobaczysz ale sa takie ze nalezy zamknac samochod -dawniej z tym bylo lepiej ale to bylo kiedys .

Teraz sie zycie zmienilo..

czym mniejsze miasto tym lepiej i nie dziwne to wcale :)

ze komus cos nie ginie ale wieksze miasto to inna sprawa

I nie zaden inny swiat-moze nikt nikogo nie oszukuje,nie oklamuje i raj masz makdonald :) ze tak powiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę pojąć, że są kraje w których zostawia się samochód otwarty, szczególnie ze względu na to że byłem i widziałem takie przypadki w krajach morza śródziemnego; ale to inaczej wygląda w usa a inaczej np. w turcji, amerykanie to robią z czystej głupoty i ze swojego leniwego trybu życia, a w takiej turcji to zupełnie inna kwestia

Jak wiesz ze z glupoty to po co zadajesz w ogole pytanie ? Ani z glupoty, ani z lenistwa. Tutaj ludzie po prostu inaczej sie zachowuja - nie jak bydlo wypuszczone z zoo.... Mozesz zostawic otwarty samochod bo nikt do niego nawet nie zajrzy zeby sprawdzic czy otwarty (chyba ze polak) nie wspominajac o ukradzeniu czegokolwiek...

Tesc jak przyjezdza z wizyta to regularnie zostawia otwarte drzwi do garazu bo jest do tego po prostu przyzwyczajony ze w ciagu dnia jak jest w domu to garaz jest otwarty...

To ze nie mozesz tego pojac to jest oczywiste i ta dyskusja zdecydowanie jak widze Ci w tym nie pomoze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polakowi trudno to zrozumiec ale takie sa fakty. Miedzy innymi nie lubie za to polakow. Osobiscie też zostawiam samochod otwarty, aczkolwiek tylko w miescie w ktorym jestem pierwszy raz.

Pozdrawiam uczciwych :)

Zlodzieje walcie sie podludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...