Skocz do zawartości

Napoje/jedzenie W Trakcie Lotu


Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, margherita_s napisał:

Nie, AMS-DTW. 

Leciałem tym samym kursem Deltą tyle, że w przeciwnym kierunku. Jedzenie rzeczywiście było smaczne, choć u mnie zamiast lodów serwowali jakiś mus czekoladowy.

Natomiast podczas lotu krajowego z SAN do DTW praktycznie wszystko było płatne (nawet słuchawki do wyświetlacza multimedialnego), poza napojami i jakimiś krakersami czy orzeszkami. Pod tym względem nieco mnie Delta rozczarowała, gdyż lot taki trwa cztery godziny i fajnie by było coś konkretnego przekąsić :/  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To chyba tak jest we wszystkich amerykańskich liniach (ja latam głównie United) - niezależnie czy lecę LAX-SFO (50 minut), czy LAX - EWR (6 godzin) to jedzenie w klasie ekonomicznej nie jest serwowane w ramach biletu - można zakupić oczywiście jedzenie u obsługi (w tych dłuższych lotach). United w lotach międzykontynentalnych też serwuje lody po obiedzie :) Też mnie to pierwszy raz zdziwiło - do tej pory latałem głównie Lufthansą i LOTem, zdażyło mi się chyba raz British Airways - w tych samolotach lodów nie było :). Co więcej United na trasie LAX-Sydney gdzie kiedyś serwowano trzy posiłki (lot trwa ponad 16 godzin) zrezygnował z tego przywileju i serwuje tylko dwa w ramach biletu - ten trzeci (w połowie lotu - 8 godzin po starcie) jest serwowany za opłatą - to samo było chyba na trasie SFO - SIN - ponad 17 godzin i dwa posiłki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, andyopole napisał:

W piątek leciałem PDX- EWR. Gumowaty wafelek o grubości 3 mm, szklanka wody i saszetka z precelkami. 5 godzin lotu.

Trzeba było Deltą na JFK, tam juz ponoc dają coś konkretniejszego :)

Jesli komus zalezy to tu jest info o krajowych połączeniach na których Delta oferuje darmowy catering:

http://news.delta.com/delta-debuts-free-main-cabin-meals-12-markets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...