Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

dziękuję za odpowiedz

wprowadzałam juz kilka razy, wiem, że dane są prawidłowe. Czy jest możliwe, że jest poprostu jakiś "tymczasowy błąd" z ta stroną i cały czas mi pokazuje, że wprowadza je żle

Do kiedy można sprawdzić wyniki?- 30kwiecień?

U mnie też działa,

Pamiętaj o wprowadzeniu Confirmation number. Czasami ludzie popełniają błąd i wpisują Case number.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jakiś czas temu napisałem do ambasady w sprawie wymogów dotyczących wykształcenia uprawniającego do wzięcia udziału w loterii wizowej. Dzisiaj otrzymałem odpowiedź. Wynika z niej, że każdy kto ma ukończone 12 lat nauki w szkole podstawowej i średniej i posiada świadectwo ukończenia szkoły średniej jest uprawniony do wzięcia udziału w loterii wizowej. Co ważne - nie jest istotne posiadanie matury.

Zatem, każda osoba która skończyła szkołę średnią (z maturą lub bez) może wziąć udział w loterii wizowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu napisałem do ambasady w sprawie wymogów dotyczących wykształcenia uprawniającego do wzięcia udziału w loterii wizowej. Dzisiaj otrzymałem odpowiedź. Wynika z niej, że każdy kto ma ukończone 12 lat nauki w szkole podstawowej i średniej i posiada świadectwo ukończenia szkoły średniej jest uprawniony do wzięcia udziału w loterii wizowej. Co ważne - nie jest istotne posiadanie matury.

Zatem, każda osoba która skończyła szkołę średnią (z maturą lub bez) może wziąć udział w loterii wizowej.

Czy możesz przekleić treść maila, który dostałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto treść e-maila z ambasady odnośnie wymagań dotyczących wykształcenia uprawniającego do wzięcia udziału w loterii wizowej :

Szanowny Panie,

Jesli Pana wyksztalcenie srednie oznacza 12 lat nauki w szkole podstawowej i sredniej i posiada Pan świadectwo ukończenia szkoly sredniej (nawet bez matury), to spelnia Pan wymog uprawniajacy do uczestniczenia w loterii wizowej DV.

Mamy nadzieje, ze powyzsza informacja jest pomocna.

Z poważaniem,

Correspondence Unit

Consular Section

U.S. Embassy Warsaw

/ej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto treść e-maila z ambasady odnośnie wymagań dotyczących wykształcenia uprawniającego do wzięcia udziału w loterii wizowej :

Szanowny Panie,

Jesli Pana wyksztalcenie srednie oznacza 12 lat nauki w szkole podstawowej i sredniej i posiada Pan świadectwo ukończenia szkoly sredniej (nawet bez matury), to spelnia Pan wymog uprawniajacy do uczestniczenia w loterii wizowej DV.

Mamy nadzieje, ze powyzsza informacja jest pomocna.

Z poważaniem,

Correspondence Unit

Consular Section

U.S. Embassy Warsaw

/ej

no to bardzo ciekawe!

mi powiedzieli co innego, tobie napisali co innego i bądź to mądry!

Wszystkiego najlepszego w N.R.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to bardzo ciekawe!

mi powiedzieli co innego, tobie napisali co innego i bądź to mądry!

Wszystkiego najlepszego w N.R.!

Problem polegał na tym, że infolinia jest od wszystkiego i od niczego zarazem. Osoba która udziela informacji na tejże infolinii, prawdopodobnie ma ogólną wiedzę z zakresu poruszanych tematów ale kiedy chodzi o szczegóły to lepiej kierować pytanie do konkretnego wydziału. Tak zrobiłem i otrzymałem jasną odpowiedź "na piśmie" co wyklucza błędy w komunikacji i inne niedomówienia. Treść wiadomości jest prosta i zrozumiała dla każdego.

Warto przypomnieć o tym, że Sly6 pisał już w tym temacie o osobach bez matury które dostawały w przeszłości GC.

Najważniejsze, że wszelkie wątpliwości zostały rozwiane. Z tego całego szumu wynikło tylko tyle, że niektóre osoby zostały wprowadzone w błąd, na szczęście tylko tymczasowo.

Z mojej strony temat jest zamknięty.

P.S.

Na nowy rok życzę nam wszystkim powodzenia w loterii wizowej i szczęśliwej emigracji do USA! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...