Skocz do zawartości

Posiadacz Wizy L1 Szuka Dziewczyny Do Wspólnego Wyjazdu Do Usa


maciek2012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ogłoszenie pewnie jest trochę nietypowe. Obecnie mieszkam w Krakowie, mam 30 lat i zostałem właśnie szczęśliwym posiadaczem wizy L1 (transfer do głównej siedziby firmy w USA).

Chciałbym rozpocząć nowe życie w Stanach i stąd to ogłoszenie. Szukam ciekawej świata dziewczyny, która także pragnie zacząć coś nowego.... Proszę o kontakt poprzez wiadomość prywatną.

pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stanie dokonać formalności prawnych by zalegalizować możliwość podjęcia przez nią legalnej pracy. Ja jestem kawalerem, także z mojej strony sytuacja jest jasna.

Widzę to jako pewną szansę zupełnie nowego życia.... Jeśli nie przypadniemy sobie do gustu, zawsze będzie istnieć możliwość powrotu do kraju, bądź rozstania się na terytorium USA po uzyskaniu stałego pobytu (zielonej karty), o którą mój pracodawca będzie występował po przyjeździe. Jestem w stanie wpisać odpowiednie paragrafy do intercyzy, tak, by zadowolić przyszłą kandydatkę.

Ze swojej strony oferuję szczerość i zaufanie. Myślę, że gra jest warta świeczki.... Tyle czytam o ludziach, którzy chcą wyjechać i pracować legalnie w USA, a nie mogą.... Ja otwieram taką furtkę.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...