Skocz do zawartości

Noa2! Kilka Pytań


jkb

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Dostaliśmy właśnie mailem approval, więc małe świętowanie :) Teraz petycja wędruje do NVC gdzie dostaje numer WRW. W związku z tym, że do 20 maja siedzimy sobie z narzeczoną w USA, możemy teraz razem przygotować I-134 wraz z całą niezbędną dokumentacją, bez konieczności wysyłania sobie niczego pocztą.

Teraz kilka pytań:

- W związku z tym, że mamy jeszcze około miesiąca pobytu w USA, pakiet 3 może przybyć pod mój adres w PL przed moim przylotem. Rozumiem, że po upewnieniu się, że petycja jest już w ambasadzie, mogę wysłać IV/F04 i DS-230 part I mailem, po wypełnieniu, wydrukowaniu, podpisaniu i zeskanowaniu, tak?

- Formularz IV/F04 zawiera listę z checkboxami, czy muszę te checkboxy skreślać albo wypełniać, czy nie ma to kompletnie znaczenia?

- Czy mogę wysłać pakiet 3 nawet gdy zrobię medical i uzyskam certyfikat z Policji po dacie wysłania tego formularza?

- Czy robiąc medical w Polsce mogę poprosić dodatkowo o suplement I-693, by mieć to z głowy podczas AOS (do roku czasu)? Czy generalnie lekarze robią z tego powodu jakiś problem? Czy dostanę oddzielnie medical exam i oddzielnie I-693? Czy obie te formy będą w oddzielnych, zaklejonych kopertach?

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...