Skocz do zawartości

Pobyt Dłuższy Niż We Wniosku


Rekomendowane odpowiedzi

Dostałam wizę (B2) na 10 lat, we wniosku napisałam, że chcę pojechać na 4 tygodnie, na lotnisku wbili na 6 miesięcy. Czy będąc dłużej niż miesiąc, ale nie niż 6 miesięcy w jakiś sposób łamię prawo? Czy przy następnej wizycie będą jakieś problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lamiesz zadnego prawa. Wszystko opiera sie o deklaracje.

Dobrze, jest sie trzymac tego co mowilo sie wczesniej, jesli bylo to 4 tygodnie a teraz chcesz zostac 8 to tez nie bedzie problemu mysle. Najgorzej jak deklaruje sie 2 tygodnie a siedzi 6 miesiecy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 miesiac dluzej ale ile..4 miesiace -5?

i co jest wazne kiedy masz zamiar wracac do USA

kolejna sprawa to cos sie dzieje z Twoja wiza na 10 lat..i idziesz po nowa wize i wtedy Konsul sprawdza czy to co planowalas za 1 razem zgadza sie z tym co bylas i jak zle bedzie to zadnej wizy nie otrzymasz bo jedno mowisz a cos innego robisz

chyba ze faktycznie bedziesz krotko ponad 1 miesiac czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dłużej niż 3 miesiące, może krócej. Mam cały plan wycieczki i planuję zobaczyć wszystko, takie wakacje życia :) I jeszcze jedno pytanko: czy mogę polecieć tydzień wcześniej? Różnica w cenie biletu w maju jest gdzieś 300 dolarów, wyjazd we wniosku jest 1 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz leciec kiedy chcesz.

Skoro to bedzie wycieczka na 3 miesiace to poprostu przy kolejnej wizycie pamietaj co mniej wiecej robilas podczas ostatniego pobytu i dlaczego to bylo 3 miesiace. Ja np kiedys zbieralem wszystkie karty pokladowe jak latalem po USA. Wszystko powinno byc ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam podobne pytanie... w tamtym roku bylam w Stanach na ponad 3 miesiace... we wniosku wizowym wpisalam ze chce jechac na 1 miesiac... urzednik wbil mi pobyt na 6 miesiecy... teraz chce znowu jechac na klika miesiecy moge miec problemy przy rozmowie przez to ze zostalam dluzej niz deklarowalam? czy moga mnie nie wpuscic ? prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilam 7 miesiecy temu... narzeczonemu przedluzylo sie szkolenie i zostalam dluzej zeby wrocic razem z nim... Teraz chce jechac na poczatku czerwca tez do niego w inne miejsce na 5-6 miesiecy (przebywa na szkoleniu ktore konczy mu sie w listopadzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co mamy Ci odpowiedzieć? :)

Możesz mieć problemy, a możesz ich nie mieć.

Ja nigdy nie jechałam aż na tyle miesięcy, więc nie miałam tego stresu.

Będziesz miała za co się utrzymać przez ten czas? Bo urzędnik może Cię o to zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...