Skocz do zawartości

Sprawa Sądowa W Usa


Kasia80

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Chodzi o to że zostałyśmy aresztowane i zwolnione bo oskarżenie jak można teraz sie domyślać zostało cofniete, bo nie trzeba było placić wykupu oraz stawiać sie w sądzie ale odciski zostały zebrane i zdjęcia zrobione. Chodzi teraz o to aby to wyczyścic i przy następnej wizycie w konsulacie lub kontroli w USA nie było śladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja lokalna w danej miejscowości w której mieszkałam.

Ale co chcesz wyczyscic ? Ze zostalyscie aresztowane ? Nie da sie, bo zostalyscie aresztowana i juz do konca zycia wystepujac o wize do US na pytanie czy zostalas aresztowana bedziesz musiala odpowiedziec "Tak". Jezeli oskarzenie zostalo cofniete, to masz czysta kartoteke, sad nie wydal wyroku skazujacego, nie siedzialas w wiezieniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to ja wiem, ale wysłałam odciski Palców do FBI i przyszły dokumenty że zostałam ( i koleżanka też ) aresztowana. Czytałam w książce obywatelstwo z przeszkodami że takie wyczyszczenie jest możliwe aby przy nastepnym zapytaniu do FBI tego nie było. I potrzebuje wiedzieć ile takie coś kosztuje i ile trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...