Skocz do zawartości

Paszport Kończy Się....


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć co mam zrobić gdyż ważność Paszportu wygasa 8 stycznia 2013 roku a wylatuje do USA 23 lipca i wracam 16 września. Czy mam wyrobić sobie nowy paszport i jechać z dwoma czy jeszcze na tym starym jechac?

Pozdrawiam!!!

Dziękuje za pomoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważny paszport

Paszport powinien być ważny 6 miesięcy ponad planowany pobyt w Stanach Zjednoczonych. Jeżeli ważność paszportu jest krótsza niż 6 miesięcy, wiza może być wydana, jednak zezwolenie na pobyt w USA zostanie ograniczone do daty ważności paszportu.

Jeżeli paszport stracił ważność wcześniej niż posiadana w nim wiza, mogą Państwo nadal podróżować do Stanów Zjednoczonych na jej podstawie, o ile nie została ona zniszczona lub anulowana. W takim przypadku należy podróżować z dwoma paszportami - starym z ważną wizą oraz nowym.

zrodlo:

http://polish.poland.usembassy.gov/wizy/wizy-nieimigracyjne/jak-ubiega-si-o-wiz.html#paszport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich,

mialbym podobne pytanie, a wiec mam wize w starym paszporcie (nie przedziurkowana) na ktorej bylem w usa w 2010 roku. Wiza jest na M pobytow i wazna do 2020. Planuje leciec w wtorek ponowie musze gdzies to zglosic?? Cos wypelnic?? Czy moge poprostu leciec wypelnic ten formularz w samolocie i tyle (I-94)?? Przypuszczam ze wpisuje nr nowgo paszportu do APIS i do I-94 ?? Dziekuje za pomoc z gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...