Skocz do zawartości

Musicie Zobaczyć Ten Dom W Polsce:)


mariolahm

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładny dom. Kocham takie werandy wzdłuż frontu domu.

Cena domu przyzwoita co się rzadko zdarza w PL. Nie to co u mnie na osiedlu koleś chcę za dom w standardzie z lat 00-05' 1 (milion) złotych. Gdzie inne w okolicy kosztują między 280 - 500 tyś. A jego dom to żaden pałac czy will miejska by kosztował milion. Nawet okolica nie jest taka super. Ale od dwóch lat szuka kupca i znaleźć nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogrzanie takiego domu gazem plus wody to u mnie wychodziło rok temu 8 tysięcy przy 2 osobach :) i temp.17-18 stopni bez szału, dlatego mam teraz piec na drewno .... a biorąc pod uwagę fakt , że gaz idzie do góry to za rok będzie kosztowało 12000 :) styl amerykański musi się komuś podobać , żeby kupić ...mi się podoba ogród bo dużo go chyba tam jest . a dom wolę swój :) chociaż taka weranda zawsze mi się podobała i myślę , że w następnym domu taką będę miała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zewnatrz ladny, w srodku hmm... niektore meble mi sie podobaja, antyki? Natomiast kolory scian, wystroj juz nie. Na pewno obie lazienki do remontu, sypialnia tez. Ale to tylko moj punkt widzenia, bo ja jestem za sterylnym minimalizmem, czasem tez za polaczeniem starych mebli z nowymi, slubie tez styl retro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...