Skocz do zawartości

Cofnięcie Na Lotnisku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam wizę turystyczna 10 lat i jadę do stanów do rodziny na 3 miesiące i mam bilet w jedna stronę na miejscu chcę kupić powrotny bilet , czy nie będzie problemów na lotnisku ze nie posiadam biletu powrotnego co może sugerować że mogę zostać na dłużej lub do pracy i mogę zostać odesłany z powrotem do Polski? Ponieważ słyszałem o takich sytuacjach i mam obawy wiec chciałbym się od was czegoś dowiedzieć.

Pytanie :

Czy słyszeliście takich sytuacjach ?

Czy jest wymagany bilet na turystycznej w obie strony?

Pozdrawiam

Andrzej

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć problemy.

Nawet już przed wejściem na pokład samolotu w Polsce.

Ale nie musisz.

Zawrócony możesz też być od razu po przylocie.

Ale nie musisz.

Swoją drogą opłacało Ci się kupować bilet w jedną stronę, zamiast od razu w dwie? To przecież dużo taniej wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokup bilet powrotny. Bilety w jedna strone to jest wazna 'czerwona flaga' dla imigracji/lotniska bo to jest metoda uzywana przez terorystow :) Czesto tacy podroznicy maja bardziej intensywne security screenings, nie mowiac o innych problemach.

http://nodebtworldtravel.com/2010/01/problems-caused-by-one-way-tickets-for.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Locie nie wpuszcza Cie jak masz bilet w 1 strone a masz tylko wize turystyczna a ze sprzedadza Ci taki bilet to inna sprawa

bo kto zaplaci liniom lotniczym jak Cie cofna,jak masz bilet w 1 strone?to samo moze byc w innych liniach

ze moga Cie wpuscic ale wcale nie musza i moga powiedziec ze nie i nic nie zrobisz.

Sa takie przypadki i wtedy nalezy miec dobre wytlumaczenie dlaczego masz taki bilet w 1 strone a jak zle odpowiesz to Cie odesla.do tego moga anulowac Ci wize ta na 10 lat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam wizę turystyczna 10 lat i jadę do stanów do rodziny na 3 miesiące i mam bilet w jedna stronę na miejscu chcę kupić powrotny bilet , czy nie będzie problemów na lotnisku ze nie posiadam biletu powrotnego co może sugerować że mogę zostać na dłużej lub do pracy i mogę zostać odesłany z powrotem do Polski? Ponieważ słyszałem o takich sytuacjach i mam obawy wiec chciałbym się od was czegoś dowiedzieć.

Pytanie :

Czy słyszeliście takich sytuacjach ?

Czy jest wymagany bilet na turystycznej w obie strony?

Pozdrawiam

Andrzej

:)

Twoje ryzyko.Jeżeli przy odprawie zostaniesz poproszony o pokazanie biletu powrotnego to zostaniesz zawrócony tym samym samolotem do Polski ( łącznie z anulowaniem Twojej 10-letniej promesy wizowej).

Jeśli Cię nie spytają to może Ci się udać.

Zdecydowanie TAK - jako turysta musisz posiadać bilet w obie strony.Trochę dziwne ,że linie lotnicze Ci taki sprzedały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do linii- to czy przy rezerwacji podaje sie rodzaj wizy na ktorej sie wlatuje?Kupowalam tylko raz i zupelnie nie pamietam.

Co do biletu w jedna strone- moge dolozyc kolejna historie o znajomym ktory mial bilet w jedna strone, i juz w Polsce mu zasugerowano ze raczej nie wleci, wiec skonczylo sie na pospiesznym kupowaniu biletu powrotnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...