Skocz do zawartości

Wiza J1 A Staranie Się W Przeszłości O Gc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Posiadam od 2009 wizę turystyczną byłam w 2010 roku byłam na niej pół roku w USA wróciłam do Polski w terminie. Wziełam udział w ostatnim losowaniu GC oczywiście nie wylosowałam w maju. Miesiąc temu dowiedziałam się o programie Au Pair i zapisałam się do agencji. Moje pytanie brzmi tak czy mam szansę otrzymać wize J1 skoro starałam się o GC :unsure: . Słyszałam że z tego powodu może być problem. Bo dłuższym zastanowieniu uznałam że wole spedzić życie w Polsce a Au Pair traktuje jako roczna przygodę i możliwość podszkolenia się. Proszę o podpowiedz i pomoc.Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaminka widze ze nie czytalas strony Ambasady USA oraz tez forum bo tego juz 2 lat nie ma ,,dawno juz to zniesli na takich wizach a jak ktos mial to nie jest to wazne.

argument masz taki ze masz plany w Polsce,ze lecisz aby na 1 rok czasu -np nauczyc sie jezyka,poznac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaminka a co sie tak martwisz o ten 2 letni nakaz skoro chcesz tylko miec roczna przygode.

Co robilas pol roku w USA - zwiedzalas ,a moze stryjenka z usa dostala po roku platnego I sobie zwiedzalyscie NY.

Sorry za moj ton ale napewno konsul cie o to zapyta jak bedziesz sie starac o j1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...