Skocz do zawartości

Jakie Miejsca Polecacie Bym Odwiedził W Nyc?


Gość Invisible_tiger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ale dopiero co pisałeś, że nie dostałeś wizy...

A co warte zobaczenia? To zależy, co Cię interesuje.

Wejdź sobie na stronę NYPassa i zobacz, jakie atrakcje mają w ofercie. Przypuszczam, że niektóre z nich chciałbyś zobaczyć.

http://www.newyorkpa...om/attractions/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

Planuję wyjazd do NYC na jakieś 1,5 tygodnia.

Jakie miejsca polecacie bym odwiedził?

Co jest warte zobaczenia.

"Mam 22 lata.

Dwa tygodnie temu starałem się o wizę turystyczną, którą mi odmówiono."

Cytat z Twojego poprzedniego tematu.

Proponuje abyś nie planował takiego wyjazdu bo szkoda czasu Twojego i innych. Dostałeś pierwszą odmowę wydania wizy.Nie wcześniej jak za rok będzie rozsądne ubieganie się po raz kolejny. Wtedy jednak też może być różnie ,tym bardziej ,że pierwsza odmowa wydania wizy najczęściej pociąga za sobą kolejne odmowy. Często ludzie dostają dopiero za trzecim ,czwartym razem albo w ogóle.

Teraz to planujesz jak wydać kasę z głównej wygranej w lotto tylko ,że losowanie za tydzień .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

same choidzenie po ulicach manchattanu jest przyjemnoscia ma swoj specyficzny charakter...mi osostnio marzy sie zeby wrocic na china town nie wiem sama czemu i pojechac do las vegas:) ale polecam statue wolnosci, grand zero, times sqare,rockefeller center, madame tusand warto!!!! zreszta gdzie nie ruszysz sie jest co zobaczyc i obowiazowe zakupy. napewno warto jechac do niagary,waszyngtonu ale chyba to za malo czasu 1.5 tyg na to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...