Skocz do zawartości

Jak Wypełnić Ds230 ( Przesiedziana Wiza Turystyczna )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum .

Od 10.2002 do 07.2003 przebywałem w USA

wizę turystyczną dostałem na 3 miesiące( wjazd na granicy na 6 miesięcy) ,krótko mówiąc przesiedziałem wizę kilka miesięcy nielegalnie

prośba o pomoc w poprawnym zaznaczeniu odpowiedzi 40 f i 40 h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

10.2002 dostałem wizę turystyczną na 3 mies.

10.2002 wylot do stanów- na granicy dostałem 6 mies.

pobytu

07.2003 powrót do kraju

też nie wiem jak to policzyć w sumie od momentu dostania wizy i przekroczenia granicy w stanach byłem 9 mies.

jeżeli wezmiemy pod uwagę wizę którą dostałem w ambasadzie to wiza była na 3mies czyli przesiedziałem 6mies.

jezeli wezmiemy pod uwagę to co dostałem na granicy czyli 6 mies i policzymy od tej daty to przesiedziałem 3 mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec mylisz 2 sprawy dosc wazne..

Po 1 nie liczysz tego co masz w paszporcie a to co dostales na granicy

ten czas sie bierze pod uwage jak i ten wrazie do zakazu wjazdu

I teraz mozesz wizy turystycznej nie dostac za jedno piszesz,a byles dluzej

ale przy wizie na pobyt staly bierze sie pod uwage takie cos jak zakaz wjazdu,jak byles 3 miesiace to sie wyrobiles w tym czasie do ktorego nie ma sie zakazu wjazdu..

ale pracowales moze nielegalnie-miales moze numer SSN-masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, to jeszcze raz powtórzę że byłem 3 miesiące dłużej od tego co dostałem na granicy .

Przepraszam że w koło to samo piszę ale się upewniam :)

W DS 230 jest tylko pole od kiedy do kiedy przebywałem w USA nie ma nic na temat wydanych wiz

Czy musiałaś udokumentować czas pobytu czy oni mają to w systemie .?

Napisz jeszcze czy twoje dokumenty już przeszły NVC ? i jeśli tak to jak to się potoczyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nawet lepiej dowiedziałem się że są dokumenty mówiące o tym że do dnia wyjazdu byłem w USA legalnie

znalazło się moje przedłużenie wizy okazało się że poczta w stanach błądziła i dlatego nigdy nie dostałem dokumentu do ręki

czyli nie przesiedziałem i tak tez podałem w DS230

a na etapie jestem takim że dostałem jakiś kod czy numer umożliwiający wysłanie wszystkich dokumentów do NVC i zostały wysłane wczoraj

może wiesz ile to jeszcze może potrwać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...