Skocz do zawartości

Nocowanie Na Okęciu , Paszport...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Za 2 miesiace zamierzam leciec do USA , będąc tam chciałbym zwiedzic Niagare po Kanadyjskiej stronie , tyle ze musze wyrobic nowy paszport.I tu pierwsze pytanie , poniewaz juz dzisiaj lub jutro musze kupic bilet lotniczy bo jest promocja w KLM/AF i tam podam dane mojego obecnego paszportu.Czy pozniej nie bedzie jakiegos problemu w związku z tym ze bede miał 2 paszporty ? bo chyba ten stary staje sie nieważny ? czy sie mylę ?drugie pytanie to czy mógłby mi ktos powiedziec cos na temat nocowania na Okęciu ? nocował juz ktos ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda,Marriott jest rewelacyjny,ale niestety - bardzo drogi. Dlatego - jeżeli nie korzystam z dolotu z mojego miasta - najczęściej jednak nocuję w Gromadzie - ok. 1 km od Okęcia. W cenę wliczone jest dość obfite śniadanie,a pokój przyzwoity,choć bez rewelacji.Lecz jeśli to ma być tylko jedna noc przed wylotem - nie potrzeba niczego więcej. Korzystniej jest rezerwować noclegi w Warszawie na www.staypoland.com. Można zamówić pokój za znacznie niższa cenę aniżeli przy rezerwacji telefonicznej. Poza tym są jeszcze chyba inne hotele w pobliżu lotniska. Unikam noclegów w centrum z uwagi na możliwe korki i różne inne niespodzianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...