Skocz do zawartości

Parę Pytań Na Temat Wyjazdu


Rekomendowane odpowiedzi

Jak pisałem w pierwszym poście chciałbym pracować i mieszkać w USA ale coś czuje ze nie wyjdzie ale przynajmniej zwiedzić muszę

wiec mam parę pytań

w wakacje będę miał 18 lat chciał bym pojechać do USA z dwoma kolegami ale nie pełnoletnimi jeden 17 i jego brat 15 albo 16 nie pamiętam

1 wiec czy mogę z nimi jechać czy tylko pełnoletnie osoby ?

2 jak mogę z nimi jechać to o jakie wizy musimy się starać

3 jakie wymogi trzeba spełnić zęby dostać wizę ?

4 i na jaki okres mogę dostać wizę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem w pierwszym poście chciałbym pracować i mieszkać w USA ale coś czuje ze nie wyjdzie ale przynajmniej zwiedzić muszę

wiec mam parę pytań

w wakacje będę miał 18 lat chciał bym pojechać do USA z dwoma kolegami ale nie pełnoletnimi jeden 17 i jego brat 15 albo 16 nie pamiętam

1 wiec czy mogę z nimi jechać czy tylko pełnoletnie osoby ?

2 jak mogę z nimi jechać to o jakie wizy musimy się starać

3 jakie wymogi trzeba spełnić zęby dostać wizę ?

4 i na jaki okres mogę dostać wizę ?

Pamiętaj tylko ,że z tą 18-tką a nawet 20 -tką w USA nawet piwa nie kupisz ,a z kasyna Cię wyrzucą.

Nie jestem przekonany czy możesz być opiekunem . Osoba pełnoletnia w USA - 21 lat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damiann radze przestudiowac forum oraz strone Ambasady,,dowiesz sie na ile sie dostaje pobyt,wizy wklejane

napisac tez do Ambasady USA ze lecisz z nimi i co Oni musza miec od rodzicow bo wrazie czego to czy mozesz byc ich opiekunem

bo leciec beda mogli ale czy bez pewnych papierow to co innego..

ps i taka mala rada,sam cos sie dowiedz,poszukaj bo jak widzisz juz dostales infromacje co malo ma realnosci i jest bardzo bledna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...