Skocz do zawartości

jak to jest z tym wypożyczaniem samochodu?


mietek

Rekomendowane odpowiedzi

Jade za niedlugo do USA, niestety ląduję 300 mil od miejsca docelowego mojej podróży. Najleszym środkim dostania się tam jest samochód. Ale z każdej możliwej strony dochodzą mnie słych że istnieje możliwość że nie będe mógł wypożyczyć samochodu, bo nie mam 25 lat. Jak to w końcu jest? Bo wcześniej słyszałem że dużo uczestników W&T kożysta z takiego sposobu poruszania się.

Chce wypozyczyć samochód w Atlancie.

Najbradziej interesuje mnie wypożyczalnia hertz.

Orjętuję się jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy mi mowil ze w Dollar (www.dollar.com) mozna wypozyczyc auto bez problemu nawet majac vise electron z Polski.

tak, to jest niewazne czy to jest karta kredytowa czy debetowa - maja 2 sposoby - albo biora "odcisk" karty na specjalnym kwicie i to jest jako pewnego rodzaju "zastaw" albo elektronicznie blokuja dana kwote na koncie... dlatego visa electron tez moze zadzialac. ale w jaki sposob blokuja ta naleznosc - to zalezy od wypozyczalni i jej zwyczajow.....

tak samo jest z hotelami - jedni depozyt zrobia przez "odcisk", a inni elektronicznie...

ale jednak prawda jest taka, ze co karta "wypukla", to wypukla - i pozostaje najlepsza "dewiza" przy tego typu uslugach... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...