Skocz do zawartości

Znowu Odwołany Lot Do Usa


miro77

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj został odwołany lot z Warszawy do Chicago z 16.30. Część pasażerów nocuje w hotelu a część wróciła do domów. Przyczyną podobno była usterka silnika. Czy ktoś może zna więcej szczegółów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Samoloty PLL LOT latające obecnie na trasach transatlantyckich są w fatalnym stanie technicznym ( ledwo zipią) .Miały już być wymienione na nowe Boeingi 787 w 2008 roku ale przez opóźnienie produkcji nowych samolotów LOT nie ma wyjścia i wypuszcza samoloty jakie ma. Ciągle się psują i ciągle odwoływane są jakieś loty.

Firma PLL LOT nigdy nie ujawnia prawdziwych przyczyn odwołania ,najczęściej jest wzmianka o "drobnej" usterce. W końcu klienta trzeba jakoś utrzymać.

Leciałem niestety w tym roku LOT-em i co prawda nie było poważnej usterki ale w środku ludzie mieli a to fotel zarwany a to podparcie pod łokieć zarwane ,a to światło nad fotelem niedziałające.Takie duperele które na całość nie wpływają na dobry wizerunek tej linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma PLL LOT nigdy nie ujawnia prawdziwych przyczyn odwołania ,najczęściej jest wzmianka o "drobnej" usterce. W końcu klienta trzeba jakoś utrzymać.

Leciałem niestety w tym roku LOT-em i co prawda nie było poważnej usterki ale w środku ludzie mieli a to fotel zarwany a to podparcie pod łokieć zarwane ,a to światło nad fotelem niedziałające.Takie duperele które na całość nie wpływają na dobry wizerunek tej linii.

w tym roku w czerwcu z jfk samolot lot-u wystartowal ponad 3h pozniej...ludzie czekali przy bramce [w tym ja].....nikt nie wiedizal co sie dzieje, potem w samolocie [byc moze to plotka] ludzie gadali i stewardessy tez ze samolot nie byl posprzatany i trzeba bylo go posprzatac...............

w srodku lotu [oni tam daja te sluchawki] okazlao sie ze nikomu one nie dzialaja........cytat jednej ze stewardess: "o nie to znow ten samolot..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat jednej ze stewardess: "o nie to znow ten samolot..."

może leciałeś Papa Error?

Piloci transatlantyków opowiadają sobie o SP-LPE kawały: "Spotyka się trzech pilotów i przechwala swoimi osiągnięciami. - Ja latałem w 1942 roku nad Berlinem - mówi pierwszy. - Ja latałem w akcji "Pustynna burza" - chwali się drugi. - Ja latam do Ameryki na Papa Error - rzuca trzeci. - To nie odwaga, to szaleństwo - odpowiadają dwaj pierwsi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...