Skocz do zawartości

Chcę Odwołać Wizytę U Konsula


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

nie mogę znaleźć informacji na pilny obecnie dla mnie temat. Zgubiłem paszport w tym roku, w Stanach byłem już 4 razy, zawsze wracałem na czas i zawsze był to czas wakacyjny. Jakiś miesiąc temu starałem się kolejny raz o wizę. Ponieważ nie wiedziałem, że zgubiłem paszport, mój kuzyn kupił mi tani bilet na aukcji. Wszyscy (łącznie z pracownikiem ambasady, który do mnie zadzwonił zastrzec wizę) mówili, że to tylko formalność i wizę bez problemu dostanę skoro moja dawna była wydana na 10 lat, a zostało mi jeszcze 5 lat. Wizy mi odmówiono! Uznałem, że to jakaś pomyłka, przygotowałem wyciąg z konta z kasą na wycieczkę, akt notarialny na posiadane mieszkanie i zaproszenie od kuzyna. Wysłałem aplikację i mam umówioną rozmowę, ale doszedłem do wniosku, że zaraz przelecą mi wakacje i chyba wolę lecieć gdzieś indziej, skoro odmówiono mi wizy, chociaż nic nie zrobiłem.

Moje pytanie brzmi: czy da się to odwołać/przełożyć/ przesunąć bez konsekwencji?

Będę wdzięczny za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to całkowicie rozumiem, ale skoro tzw. kompetentny przedstawiciel ambasady powiedział, że cyt. "na pewno dostanę wizę" i chodzi tylko o to, że w grudniu 2007 zmieniły się przepisy dot. odcisków palców, to nie czytałem ani żadnych informacji na forum, ani nie pytałem. Teraz moje pytanie dotyczyło anulowania rozmowy, dziękuje za info, już mam to ogarnięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...