Skocz do zawartości

Usa We Wrześniu - Kilka Pytań Do Specjalistów :)


Santos9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

We wrzesniu udaje sie do usa... Mam kilka pytań do Was...

1. Lecimy do Los Angeles. Planujemy jechac do Houston/nowy orlean... Gdzie wynajac samochod? Poszukac czegos kolo hotelu w LAX zone, czy na spokojnie przez internet i tylko odebrac na miejscu? Na co zwracac uwage przy wyborze, jaka firma rent a car najlepsza?

2. Jak wygladaja cenowo hotele na tej trasie? Mamy tylko w Los ngeles i Las Vegas... Wiadomo, ze bedziemy jechac kilka dni... Lepiej zarezerwować wcześniej, czy szukać czegoś po drodze?

3. Jak wygladają koszty jedzenia w przydroznych barach? Co mniej wiecej ile kosztuje?

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na lotnisku mozna wynajac auto

2. to zalezy jakie....takie o srednim standardzie ok. $60-80. Nie trzeba rezerwowac wczesniej bo jest ich cala masa na trasie wiec napewno cos sie znajdzie.

3. Przydrozne bary....hmmm to albo fast foody albo restauracje. W fast foodzie za combo (kanapka+fryty+cola) ok.$6-7. Restauracje licz ok. $20 za osobe....Mozna jesc tez kanapki ze stacji benzynowej :) nie sa takie zle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 1. Zawsze lepiej zarezerwować wcześniej przez internet. Na samym lotnisku na pewno będzie drożej niż w innych lokalizacjach bo jest tam dodatkowy podatek. Jaka firma? Trudno powiedzieć, bo dopóki wszystko jest OK to pewnie każda działa tak samo. Różnice zaczynają się jak jest jakiś problem i muszą się wykazać. Ja przeważnie wypożyczałem samochody w Enterprise ale bez jakiegoś szczególnego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można korzystać z china buffet, (wpisz sobie china buffet i nazwę miasta gdzie będziesz, wyskoczy Ci na pewno jakaś restauracja, płaci się tam jakieś 12$ i je się dowoli)

Co do samochodu to ja zamówiłem w Enterpries. Tak wygląda moja karta zgłoszeniowa http://vlep.pl/wut4ms.jpg Jeśli masz poniżej 25 roku życia to wypożycz koniecznie tam, nie ma podatku wiekowego. Do tego podczas rezerwacji nie trzeba płacić zaliczki przez internet. Wszystko uzgadnia i płaci się na miejscu. Na lotnisku jest dodatkowy podatek, jak masz czas to poszukaj czegoś w mieście. Ja wolałem wypożyczyć samochód na lotnisku i od razu wyjechać z drogiego miasta, i poszukać noclegu w jakimś motelu -tym samym odbije sobie ten podatek i zaoszczędzę czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz poniżej 25 roku życia to wypożycz koniecznie tam, nie ma podatku wiekowego.

Nie pierwszy raz widzę na tym forum, że ktoś nazywa to podatkiem... Jak dla mnie podatek to opłata (haracz), która idzie do budżetu państwa (lub stanu). Under age fee to po prostu dodatkowa opłata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...