Skocz do zawartości

Wypożyczenie Samochodu Traveljigsaw.pl


pi3cho82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś z Was korzystał z tej strony przy wynajmie samochodu? Ceny wydają się dobre więc nie wiem czy warto szukać czegoś na amerykańskich stronach? Czy to prawda, że jeśli dodatkowym/drugim kierowcą ma być jedno z małżonków to nie ponosimy dodatkowych opłat? Czy warto dokupić jakieś dodatkowe ubezpiecznie poza AC - Ubezpieczenie od kradzieży - (OC) - Dodatkowe ubezpieczenia od odpowiedzialności (SLI) - Zabezpieczenie Kierowcy Podlegającego Ubezpieczeniu (UMP)?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś z Was korzystał z tej strony przy wynajmie samochodu? Ceny wydają się dobre więc nie wiem czy warto szukać czegoś na amerykańskich stronach? Czy to prawda, że jeśli dodatkowym/drugim kierowcą ma być jedno z małżonków to nie ponosimy dodatkowych opłat? Czy warto dokupić jakieś dodatkowe ubezpiecznie poza AC - Ubezpieczenie od kradzieży - (OC) - Dodatkowe ubezpieczenia od odpowiedzialności (SLI) - Zabezpieczenie Kierowcy Podlegającego Ubezpieczeniu (UMP)?

Pozdrawiam

Czesc,

Ja korzystałem z tego serwisu w czerwcu tego roku. Brałem dwa auta w rożnych stanach. Firma ta ma podpisane umowy z największymi amerykańskimi wypożyczalniami aut, wiec nie ma większego znaczenia czy będziesz brał przez nich czy bezpośrednio z jakiś amerykańskich stron (oczywiście ceny mogą się różnić; na Expedii wychodziło drożej). My braliśmy taką opcję do auta, gdzie gratis był już drugi kierowca i bak paliwa (poszukaj bo u nich takie opcje bywają). Raczej wątpię aby żona/mąż mógł prowadzić auto jako drugi kierowca bez dodatkowych opłat. Ubezpieczenia żadnego nie dokupowaliśmy. Z tego co się orientowałem to tylko złapanie kapcia jest we własnym zakresie (taka usługa kosztuje chyba dodatkowo $5/day). Nie braliśmy tego a jeździliśmy bardzo dużo i żadnych niespodzianek nie było. Znajomy też kiedyś brał poprzez tą firmę auto i miał jakąś szkodę i mówił, że wszystko odbyło się bezproblemowo. My w jednym przypadku zmienialiśmy samochód (i to już było kilka dni przed odbiorem w USA) i też kontakt i sprawa została szybko załatwiona. Jeśli rezerwujesz auto przez tą stronę to dostawca auta w USA jest losowy. U nas w jednym przypadku było to Alamo (bardzo polecam ze względu na ogromny wybór aut, super serwis i kontakt) oraz Dollar (też OK). Polecam brać auta z dużych (głównych) lotnisk, wtedy wybór aut jest naprawdę bardzo duży.

Generalnie ja firmę bardzo polecam. NIe miałem żadnych problemów już tam na miejscu. Auta braliśmy na FL (Orlando MCO Aiport) i w CA (Oakland Airport; tutaj chyba lepiej brać auto w SF Airport, będzie większy wybór). Ubezpieczeń żadnych nie polecałbym kupować, te co są są wystarczające.

LK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię aby żona/mąż mógł prowadzić auto jako drugi kierowca bez dodatkowych opłat. Ubezpieczenia żadnego nie dokupowaliśmy.

Jak korzystałem z Enterprise w CA to można było wpisać dowolną liczbę kierowców bez dodatkowych opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też korzystałyśmy z tej strony.

Naszą wypożyczalnią była Dollar.

Wypożyczałyśmy w LAX i tam też oddawałyśmy.

Samochód dostałyśmy z pełnym bakiem i żadnych dodatkowych ubezpieczeń nie brałyśmy.

Nie wiem, co by było, gdyby coś nam się przydarzyło, ale nic się nie stało, więc ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam brać auta z dużych (głównych) lotnisk, wtedy wybór aut jest naprawdę bardzo duży.

Dzięki za odpowiedź. Mam pytanie dot. cytowanego fragmentu Twojej wypowiedzi. Czy to nie jest tak, że zamiawiam samochód i dostaje ten samochód, który zamawiałem?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...