Skocz do zawartości

Wpływ Wielokrotnego Otrzymywania Wizy Na "podejrzaność" Aplikanta


c4r0

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie pewna kwestia. Jestem teraz na J-1 i jest to moja druga wiza tej kategorii. Przy rozmowie w Warszawie Pani konsul trochę kręciła nosem na drugi internship w krótkim czasie - że często, że na długo, że co ze studiami itp. Zastanawiam się czy wielokrotny LEGALNY pobyt w USA wpływa jakoś na kolejną rozmowę w sprawie wizy. Jak wrócę do Polski to będę miał za sobą miesiąc w USA na B-1 i dwa lata na dwóch różnych J-1, w tym czasie nigdy nie byłem zatrzymany przez policję, nie przesiedziałem pobytu ani nic podobnego. Możliwe że będę się starał o F-1 albo H-1B. Czy moja przeszłość w USA (często i długo ale grzecznie i bez problemów) może wpłynąć jakoś na decyzję, pozytywnie lub negatywnie? Wiem, że nie będzie prostej odpowiedzi tak/nie i wszystko zależy od konkretnego przypadku ale po prostu mnie to ciekawi a wiem, że dużo ludzi tutaj ma większe doświadczenie albo nawet niektórzy zapewne pracują w ambasadzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...