Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Ja generalnie jestem mniej niż 5 lat po studiach, na zarobki póki co nie mogę narzekać bo są porównywalne z tym, co zarobiłbym w Stanach. Z tym, że tutaj pracuje w biurze i mam odpowiedzialną i ważną pozycję, natomiast w Stanach mogę oczekiwać zdecydowanej degradacji w tej kwestii za te same zarobki.

Tak więc ciężko będzie się raczej zdecydować jeśli się powiedzie w loterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam,

przeczytałam już sporo wypowiedzi na temat losowania. Biorę w nim udział po raz pierwszy. Nie znalazłam jednak odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie - skąd mam wiedzieć czy moja aplikacja nie została odrzucona z rożnych względów, błędów w formularzu czy problemów ze zdjęciem np ? Nie mówię, że takowe popełniłam, ale rożnie bywa, mogłam coś przeoczyć, zwłaszcza, że w jednym poście ktoś napisał, że formularz był bardzo długi i miał ok. 230 pytań - mój, z tego co pamiętam, nie miał ich zbyt wielu, nie było pytań o zawód itp. Były podstawowe pytania jak miejsce urodzenia, kraj zamieszkania, wykształcenie, status matrymonialny i dzieci. Nie sadzę żebym resztę wymazała z pamięci no i nie sądzę, żebym czegoś nie zauważyła...

Czy jeśli mam numer potwierdzający złożenie aplikacji, ten za pomocą którego sprawdza się w maju czy miało się szczęście, oznacza to że mój formularz był ok i biorę udział w losowaniu, czy niekoniecznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie masz ten post ze tyle bylo pytan te 230 ;) czyzbys nie pomylil ds 230 :) ale formularza ktory nalezy wypelnic jak Cie wylosuja ;)

jesli wypelniales zgloszenie przez strone rzadowa to tyle miales pytan ile piszesz o tyle

To ze masz numer nie oznacza nic,musisz czekac na 1 maja,tzn po 1 maja i wtedy zobaczysz rezultat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sly6 to było gdzieś w tym temacie i nie, nie chodziło o formularz, ale nie mam siły teraz się ponownie przez ten wątek przekopywać.

Jednym słowem - rozumiem, że do 1 maja nie wiadomo nawet czy formularz i zgłoszenie spełnia wymagania. No cóż, pozostaje czekać, czyli najlepiej przestać o tym myśleć.

Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszłam teraz do 6 tej strony i nie znalazłam - nie wiem gdzie to jest. Posty czytałam będąc w pracy, nie pamiętam dokładnie która to była strona.

Po chwili namysłu tez nie dam głowy sobie uciąć że to było w tym temacie, ale dotyczyło zgłoszenia na loterię wizową. Jeśli coś zamotałam to z góry przepraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak, śledziłem co się działo rok temu i rzeczywiście serwery nie wyrabiały :) Może tym razem nas zaskoczą i już 1 maja się dowiemy. Chociaż te parę dni w tą czy w tamtą już nie robi na mnie wrażenia biorąc pod uwagę, że chciałem słać podanie już w 2011 i przegapiłem sobie, więc dla mnie jest to już 1,5 roku czekania. Normalnie ćwiczę cierpliwość :D

To tylko dobrze dla Ciebie :) ja wiem po sobie 3 maja dowiedziałam się, że mój wtedy przyszły mąż wylosował GC z nas wszystkich a mieliśmy 6 zgłoszeń w sumie z rodziny tak więc cały dom o 3 rano postawiłam na nogi. No ale co za tym idzie dopiero 6 maja mam rozmowę u konsula czyli cały rok, i cały czas o tym myślałam czy się doczekam czy nie i tak w kółko jednak nie da się nie myśleć o tym :) Życzę powodzenia w wygranej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) skąd mam wiedzieć czy moja aplikacja nie została odrzucona z rożnych względów, błędów w formularzu czy problemów ze zdjęciem np ? (...)

Jeśli zdjęcie sprawdziłaś wcześniej Photo Validatorem, to samo zdjęcie przyczyną odrzucenia z pewnością być nie może. Co do reszty - jeśli wszystko wpisałaś poprawnie, to nie masz powodów do obaw. Pozostaje Ci czekać na początek maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdjęcie sprawdziłaś wcześniej Photo Validatorem, to samo zdjęcie przyczyną odrzucenia z pewnością być nie może. Co do reszty - jeśli wszystko wpisałaś poprawnie, to nie masz powodów do obaw. Pozostaje Ci czekać na początek maja.

zgadza się!

Sposobem na sprawdzenie, czy się złożyło wniosek poprawnie jest wstrzemięźliwość ;) aż do 1.05.2013. Wtedy będzie wiadomo! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...