Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

nie bede zakładał nowego tematu dot DV2015, ale ostatnio pojawiły się tabele z yearbooka i wynika z nich, że jeżeli będzie loteria DV2015 i takie same zasady jak dotychczas to znów się załapiemy :)

Ogólnie przez następne lata powinniśmy być co roku dopuszczani.

Nie ma chyba wciąż danych na temat tego ile było w tym roku zgłoszeń. Jest to dość niepokojące - można sądzić, że coś poszło nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nie bede zakładał nowego tematu dot DV2015, ale ostatnio pojawiły się tabele z yearbooka i wynika z nich, że jeżeli będzie loteria DV2015 i takie same zasady jak dotychczas to znów się załapiemy :)

Ogólnie przez następne lata powinniśmy być co roku dopuszczani.

dane wyraźnie pokazuja że emigracja polaków wo USA spada i to mocno, ogólnie to wykluczenie z loterii to nam w najbliższych latach nie grozi, o ile dv2015 sie odbedzie, a moze bedzie ostatnią edycją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało jest sponsorowania pracowniczego, a wizy immediative i family są raczej zależne od pracowniczych i loterii. Ci, którzy wyjeżdżali w czasach gdy Polska była dopuszczona (do 2006) (a trochę tych osób było) już przez te kilka lat pościągali rodziny. Teraz wiele osób by chętnie wyjechało ale nie ma kto ich ściągnąć, a ciężko się załapać na pracę w czasie recesji.

Mnie wciąż zastanawiają Ci "uchodźcy" z Polski. To chyba jest kategoria wiz załatwionych na lewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wciąż zastanawiają Ci "uchodźcy" z Polski. To chyba jest kategoria wiz załatwionych na lewo.

To by sie trzeba spytac nie wiem Kariny, albo to są jakies zaszłe sprawy i teraz ludzie dostają GC, albo jakies inne sprawy związane nie wiem z jakimis służbami itd że podpinaja pod tą kategorię inne przypadki ale szczerze mówiac nie mam pojęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdjęcie sprawdziłaś wcześniej Photo Validatorem, to samo zdjęcie przyczyną odrzucenia z pewnością być nie może. Co do reszty - jeśli wszystko wpisałaś poprawnie, to nie masz powodów do obaw. Pozostaje Ci czekać na początek maja.

Niestety nie prawda. Photo Validator sprawdza wymagania techniczne co do zdjecia: wielkosc, rozdzielczosc glebie kolorow. Nie sprawdza natomiast czy zdjecia spelnia inne wymagania, opisane zreszta dosc szczegolowo na stronach loterii. Zdjecia nieostre, w nakryciu glowy, zle oswietlone moga zostac odrzucone i na pewno tej decyzji nie podejmie komputer. Nikt nie sprawdza milionow wnioskow, ktore wplywaja bo to nie ma sensu. Weryfikuje sie jedynie wnioski, ktore zostaly wylosowane i odrzuca sie te ktore sie nie kwalifikuja, z roznych wzgledow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie prawda. Photo Validator sprawdza wymagania techniczne co do zdjecia: wielkosc, rozdzielczosc glebie kolorow. Nie sprawdza natomiast czy zdjecia spelnia inne wymagania, opisane zreszta dosc szczegolowo na stronach loterii. Zdjecia nieostre, w nakryciu glowy, zle oswietlone moga zostac odrzucone i na pewno tej decyzji nie podejmie komputer. Nikt nie sprawdza milionow wnioskow, ktore wplywaja bo to nie ma sensu. Weryfikuje sie jedynie wnioski, ktore zostaly wylosowane i odrzuca sie te ktore sie nie kwalifikuja, z roznych wzgledow.

Witam,

tak mnie zaintrygowało to, co napisałeś, że aż postanowiłem się zarejestrować. Byłem do tej pory pewien, że losowanie odbywa się komputerowo 1 maja i wyniki sa udostępniane online zaraz po losowaniu. Z tego, co piszesz, wynika jednak, że losowanie odbywa się wcześniej, żeby można było zweryfikować wnioski i sprawdzić poprawność zdjęć, a dopiero potem udostępniane są wyniki. Dobrze kombinuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...