Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kracz, bo zaraz się pojawią na forum osoby, które podały dane do ściągnięcia pieniędzy ze swojej karty/konta i zdziwiły się, że ubyło im $165 ;)

Do Redemedesa i Joanna30: ale bylibyście szczęśliwi, jakby się ktoś naciął. Stąd te roześmiene buśki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Do Redemedesa i Joanna30: ale bylibyście szczęśliwi, jakby się ktoś naciął. Stąd te roześmiene buśki :)

Przeglądnij może wątek o tym, jak ludzie płacą za udział w loterii.

Podają wszystkie dane do konta/karty kredytowej, a kiedy już dobrowolnie dają się naciągnąć, to zaczynają się interesować loterią i dowiadują się, że jest darmowa. A wystarczyło zainteresować się przed.

Mnie taka naiwmość i głupota ludzka nie uszczęśliwia. Raczej wzbudza żal i politowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, że tak nie jest. Doczytaj co jest napisane w w.w. linku. ;)

A właśnie, że tak jest ;) Nie doczytałeś ;)

Failure to Pay

You will not receive a green card until the required USCIS Immigrant fee is paid.

Failure to pay does not affect your lawful status. You will have your passport stamped showing your lawful admission and permanent resident status. This stamp is valid for one year but it is strongly advised that you pay the immigrant fee as soon as possible to avoid delays in receiving your Permanent Resident Card.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zwracam honor. Zmyliło mnie to sformułowanie:

"Submit your payment after receiving your visa package from DOS and before you depart for the United States."

Chyba, że mój angielski jest na tyle słaby i źle zrozumiałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Redemedesa i Joanna30: ale bylibyście szczęśliwi, jakby się ktoś naciął. Stąd te roześmiene buśki :)

Czasem poprostu rece opadaja jak ludzie nie tyle sa naiwni co leniwi i nie chce im sprawdzic pewnych informacji. Taka widocznie nastala era, ze wszyscy chca miec podane wszystko na tacy ;). Chocby na tym forum najczestsze pytania to:

1) Jak ubiegac sie o wize do USA (wszystko ladnie opisane po polsku na stronach ambasady, lacznie z wysokoscia oplat i wymagania dotyczace zdjec)

2) Czy wymagane jest zaproszenie do uzyskania wizy do USA

3) Jak zarejestrowac sie do udzialu w loteri wizowej

Te pytania mozna mnozyc. Ja osobiscie przestalem na nie odpowiadac, bo skoro ktos jest na tyle leniwy, ze nie chce mu sie przeczytac informacji w jezyku polskim na oficjalnych stronach, gdzie jak byk widnieje tytul "Jak ubiegac sie o..." Tym trudniej jest mi tym ludziom pozniej wspolczuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Na linii października i listopada 2013 mają być otwarte zgłoszenia do losowania zielonej karty.

Mam pytanie. Chcę się zgłosić, lecz co mam zaznaczyć skoro szkołę kończę w maju 2014?

Mam zaznaczyć że mam skończoną szkołę średnią czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Na linii października i listopada 2013 mają być otwarte zgłoszenia do losowania zielonej karty.

Mam pytanie. Chcę się zgłosić, lecz co mam zaznaczyć skoro szkołę kończę w maju 2014?

Mam zaznaczyć że mam skończoną szkołę średnią czy nie?

Było juz wałkowane tysiąc razy, po pierwsze nie ma żadnych informacji na temat dv2015 więc nie wiadomo czy sie odbędzie w ogóle...informacje takie jeśli będa to we wrześniu...

po drugie na dzień składania zgłoszenia na loterię MUSISZ spełniac warunki loterii czyli posiadac średnie wykształcenie...

Jesli zgłosisz sie do loterii nie spełniając warunków na dzień twojego zgłoszenia- nie losowania, i zostaniesz wylosowanym, to stracisz sporo pieniędzy i na pewno dostaniesz odmowe- po mimo że bedziesz np spełniał juz warunki na rozmowie... a jeszcze możesz dostac dozywotniego bana jak bedziesz kręcił na rozmowie u konsula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...