Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

i prosze pamietac ze sprawdzamy status o godz 18 polskiego czasu a nie rano czy tez w poludnie ;)

I tak pewnie już w południe strona nie będzie działać z powodu przeciążenia.

Jako, że do losowania podchodzę po raz pierwszy to jestem ciekaw wyniku :) może lepiej nie wylosować i nie mieć zagwózdki czy emigrować, czy nie. -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak pewnie już w południe strona nie będzie działać z powodu przeciążenia.

Jako, że do losowania podchodzę po raz pierwszy to jestem ciekaw wyniku :) może lepiej nie wylosować i nie mieć zagwózdki czy emigrować, czy nie. -_-

no sam się prosiłeś o tą zagwozdkę! ;) Było wysyłać? :D

Ja miałem tą przyjemność, że wylosowałem za pierwszym razem i każdemu tego życzę!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Promocja'' a o co chodzi z tym 15% jedzie po socjal z rodziną ?

Przecież USA nie zapewniają socjalu chyba żadnego ?

Może o czymś nie wiem .

Imigrantom - zdecydowanie nie, poza tym to z kolejnej idiotycznej teorii spiskowej. Jezeli zostaniesz citizenem, to jakis tam socjal jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Promocja'' a o co chodzi z tym 15% jedzie po socjal z rodziną ?

Przecież USA nie zapewniają socjalu chyba żadnego ?

Może o czymś nie wiem .

Jakiś zapewnia. A zapewnia go jeszcze więcej, jak się zostanie obywatelem. Niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jkb dzieki za obronę ;)

Chodzilo mi o to, ze kazdy z nas ma wsrod swoich znajomych kogos, kto pojechal do obcego kraju by tam urodzic - efekt tego taki, że matka siedzi w domu z dzieckiem przez dlugi czas i z socjalu utrzymuje sie cala rodzina gdyz czesto stanowi on dodatkowa "pensje" do tego co zarabia ojciec/maz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I forum tez bedzie pewnie oblezone jak rok temu.

Musze sobie czas zarezerwowac na 1 maja na 18 zeby, byc na forum i sledzic jak Wam idzie wszystkim :)

W tamtym roku chyba był oddzielny temat do wpisów komu się udało wylosować a komu nie. Mam rację? Bo coś nie mogę go teraz odnaleźć...

Może warto by założyć taki temat tutaj w dziale Zielona Karta odnośnie wyników dv2014, aby od 1 maja każdy mógł wpisać swój wynik bez robienia zamieszania w pozostałych wątkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...