Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wyniki jutro. Ja w lekkim stresie, ta loteria to dla mnie ostatnia szansa... powoli kończą mi się pomysły na przedłużenie pobytu tutaj.

Powodzenia Wam is obie życzę :)

Tutaj to znaczy w US? A czy wiesz, że jeżeli wylosujesz to wizę będziesz miał dopiero za jakiś rok? Do tego czasu jeśli ci sie wiza skończy, będziesz musiał wyjechać z US! Jak zostaniesz nielegalnie to pożegnaj się z wizą z loterii!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie rok temu przeczytałam informację o wylosowaniu zielonej karty, a dziś mam 4 tygodnie do wyjazdu. Trzymam kciuki za tych którzy o tym marzą, albo naprawdę potrzebują.Powodzenia!

jeszcze nie rok jutro będzie rok :D a tak poza tym to wielki szacun, że udało Ci się otworzyć stronę z wynikami loterii 1 maja bo serwery były cały czas przeciążony ja szczęśliwą wiadomość otworzyłam dopiero 3 MAJA O 4,30 RANO dopiero wtedy serwery BYŁY NIE PRZECIĄŻONE:D także dla tych co czekają na jutro to radzą się ejszcze uzbroić w dwu dniową cierpliwość

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie,

ostatnie szybkie pytanie przed wynikami (wolę zapytać teraz niż jak będą rezultaty, bo wtedy pytania się posypią). Więc, zakładając, że mnie wylosowali, wysłałem dokumenty i czekam na rozmowę. Dostaję wiadomość, że wizyta w ambasadzie ma odbyć się 15 października (teoretycznie), więc powinienem wyjechać do USA do 15 kwietnia. W międzyczasie rozpoczynam roczny kurs full time w college w UK, który kończy się pod koniec czerwca 2014. Jakie jest ryzyko, że jeśli powiedzmy pojechałbym w Marcu do znajomych na 2-3 tygodnie i wrócił dokończyć szkołę (następnie wrócił na stałe do US na początku lipca), że zielona karta została by mi odebrana. Miał ktoś podobną sytuację? Da się to jakoś zaznaczyć, przy wyjeździe z US?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...