Skocz do zawartości

Ponowny Wyjazd Do Stanów Po 6 Miesięcznym Pobycie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zwracam się do państwa z prośbą o pomoc, ponieważ mój ponowny wyjazd zbliża się wielkimi krokami a ja coraz bardziej się stresuje, czytając coraz więcej wypowiedzi na forum sama już nie wiem co mam myśleć. W lutym br. wyjechałam do stanów po raz pierwszy w życiu na promesie 10 letniej, mimo tego że planowałam zostać prawie 5 mies i tak tez powiedzialam oficerowi immigration, wize dostałam na 6 miesiecy bez zadnych problemów i w efekcie końcowym tyle tez zostałam (zmieniając date biletu powrotnego) jestem studentką, wyjechałam do usa ponieważ wzięłam sobie urlop dziekański więc nie musiałam chodzić na zajęcia. Przez te 6 miesięcy mieszkałam u kuzynki, nie pracowałam, podróżowałam i bawiłam się w najlepsze. W dniu mojego powrotu do polski okazało się że w samolocie nie ma miejsc i zaproponowali voucher na 800$ tym którzy zdecydują się na lot następnego dnia, ponieważ moja wiza była jeszcze ważna zdecydowałam się przyjąć voucher i zostać o jeden dzień dłuzej. Po powrocie do Polski stwierdziłam, że chce wykorzystać ten voucher i gdzieś wyjechać, zdecydowałam się jeszcze raz na stany ponieważ mam tak znajomych i chlopaka. Kupiłam bilet na 3 tygodnie, na październik, od mojego przyjazdu minie wtedy 2,5 miesiąca. Moje pytanie brzmi czy mogę mieć większe problemy na lotnisku po przylocie? dodam, że nie złamałam żadnego prawa i dalej studiuję. Czy wystarczy powiedzieć, że po prostu przyjechałam ponieważ miałam bilet za darmo? utrzymują mnie rodzice, będę miała przy sobie także wystarczająco dużo pieniędzy na 3 tygodniowy pobyt w USA. Bardzo proszę o jakąś radę i informację!

a mnie ciekawi jak sprawa się potoczyła na granicy, czy założycielka postu może sie wypowiedzieć mimo, iż minęło trochę czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...