Skocz do zawartości

Czy Po Odmowie Wizy Można Dowiedzieć Się Jaki Był Powód Odmowy?


Rekomendowane odpowiedzi

Powód odmowy, poznasz podczas rozmowy z konsulem. Obywatelowi powiedzą to samo co tobie :)

Nigdy konsul nie podaje powodu odmowy wydania wizy . Zawsze informuje ,że nie kwalifikuje się się Pan/Pani do otrzymania wizy i tyle.

To byłby dopiero cyrk gdyby konsul się tłumaczył petentowi dlaczego nie wydał wizy . " Nie dostanie Pan wizy bo Pana brat jest nielegalnie w USA " albo "Nie dostanie Pan wizy bo w Polsce Pan nie pracuje i podejrzewam ,że Pan jedzie do Ameryki pracować" albo "Przesiedział Pan podczas ostatniego swojego pobytu termin podany na I-94 " .

Tego rodzaju informacje powodowałyby wchodzenie z konsulem w zbędne dyskusje.

Każdy ubiegający się o jakąkolwiek wizę powinien wiedzieć, że wiza wcale mu się nie należy "z urzędu" i może ją dostać albo nie a konsul może ją dać albo nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy konsul nie podaje powodu odmowy wydania wizy . Zawsze informuje ,że nie kwalifikuje się się Pan/Pani do otrzymania wizy i tyle.

Ja, kilka lat temu, dostałem powód odmowy na papierze. Powiedział : " Psikro mi, ale się pan nie kwalifikuje. Tu jeśt wsiśko napisiane", i wręczył mi druk z zakreślonym paragrafem o słabych związkach z krajem :D Teraz już nie dają ? Oczywiście że tego co myśli to nie powie, bo i po co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...