Skocz do zawartości

Brak Zaświadczenia O Niekaralności


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Jutro o godz 10 mam rozmowe z konsulem. Właśnie się pakowałem, wszedłem na stronę konsulatu żeby sprawdzić czy wziąłem wszystkie potrzebne dokumenty i dopiero teraz zauważyłem że osoby karane muszą mieć zaświadczenie o niekaralności :( Byłem karany i we wniosku wizowym zaznaczyłem że byłem karany i podałem okoliczności. Czy brak zaświadczenia automatycznie mnie dyskwalifikuje i przekreśla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Witam,

mam pytanie w zwiazku z zaswiadczeniem o niekaralnosci. Gdzie mam sie o takowe postarac, w Polsce czy w Niemczech, gdzie na stale mieszkam? Kilka lat temu zaplacilam grzywne i pewnie jestem na indeksie, a chce obecnie zlozyc wniosek o wize. Na stronie konsulatu USA w Monachium nie podaja co prawda obowiazku posiadania Fuehrungszeugnis, ale nigdy nic nie wiadomo. Moze ktos przerabial juz podobny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mieszkasz w Niemczech i tam takie cos bylo to starasz z Niemiec.,,a chodzi o jaka tez wize ,jak turystyczna to z Polski niczego nie potrzebujesz

tutaj masz wykaz gdzie takie zaswiadczenie sie dostaje,wybierz kraj

http://travel.state..../fees_3272.html

Chyba niezbyt precyzyjnie sie wyrazilam, grzywne zaplacilam w 2009 roku w Polsce, do Niemiec przeprowadzilam sie pozniej.

Dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...