Skocz do zawartości

Interview W Sprawie Cr1


gonia38

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na razie mam ustawiony punkt odbioru w Gdańsku, bo nie jestem przekonana do końca czy chcę się błąkać sama po Warszawie, której kompletnie nie znam... Muszę pomyśleć jak to zorganizować.

Na razie martwi mnie co innego, email z nvc przyszedł, ale na stronie gdzie wybierałam kuriera cały czas jest informacja że interview jest nieustalone. Pewnie się martwię na wyrost, ale już mi się marzy siedzenie w samolocie i boję się, że coś te marzenia zniszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie martw się tyle, jak dostałaś maila z potwierdzeniem rozmowy z konsulem (z kodami kresowymi na nim), to wszystko ok! W ramach odstresowania zawsze możesz zadzwonić na infolinię i potwierdzić :) Ja z tego co pamiętam, też miałam problemy ze stroną internetową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie mam ustawiony punkt odbioru w Gdańsku, bo nie jestem przekonana do końca czy chcę się błąkać sama po Warszawie, której kompletnie nie znam... Muszę pomyśleć jak to zorganizować.

Na razie martwi mnie co innego, email z nvc przyszedł, ale na stronie gdzie wybierałam kuriera cały czas jest informacja że interview jest nieustalone. Pewnie się martwię na wyrost, ale już mi się marzy siedzenie w samolocie i boję się, że coś te marzenia zniszczy ;)

Trzeba sprawdzać na stronie Ambasady w terminarzu spotkań. Na razie jest na listopad. Kto ma spotkanie w listopadzie to sprawdzi. Na grudzień może się dopiero pokazać 1 grudnia lub później.http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/appointment.html To stronka do terminarzu i na dole kliknąć w wizy imigracyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Maila dostałam z nvc z wyznaczoną datą spotkania i co dokładnie mam wziąć (oczywiście nauczona doświadczeniem wezmę wszystko co im wysłałam), więc akurat o to, że na stornie ambasady nie ma terminu się nie martwię, pewnie lista pojawi się na koniec listopada. Zaskoczyło mnie tylko, że na stronie internetowej, gdzie trzeba było zalogować się by wybrać miasto odbioru dokumentów, cały czas nie ma informacji, że moje interview jest ustalone. No ale nic, nie ma sensu się zamartwiać, list od nvc z datą jest więc to najważniejsze :) Teraz pozostało tylko odliczać dni do wylotu :)

Przy okazji - czy ktoś może spał w Warszawie przed interview i jest w stanie polecić jakiś hotel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałam maila z ambasady o konieczności zarejestrowania się w tnt. to jest bezpłatne, ale tylko wtedy gdy dostarczasz albo odbierasz dokumenty osobiscie w biurze tnt. ja mialam sytuacje, ze musialam po wizycie doslac brakujace dokumenty przez tnt, nie ma biura w moim miescie, wiec musialam zaplacic za kuriera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dostałam jeszcze maila z ambasady, na razie z nvc (a w nim link do instrukcji). Wybrałam odbiór w Gdańsku, odpuszczam Warszawę (nie znam miasta i będę miała masę rzeczy do zrobienia w domu). Liczę na brak błędów, inaczej będzie naprawdę nerwowo ;) Mi przysłali tylko prośbę o jeden dokument (który na 100% dostali, ale był po polsku więc pewnie nie wiedzą co to jest), ale i tak biorę wszystko co im wysłałam ze sobą. Nie ma mowy, że święta będę spędzała w Polsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

ludzie dzownia z loterii wiec moze tak byc przez jakis czas ;) CI co wygrali jak i maja wyslac zgloszenia :)

a znasz dobry e-mail do Ambasady?

a tutaj masz wykaz lekarzy gdzie robic nalezy badania

http://photos.state....Sep 20 2012.pdf

Czy to nie ma różnicy gdzie się robi badania, jestem z Gdańska ale wygodnie mi robić badania w Krakowie bo tam robi wszystko w jednym miejscu a poza tym mam tam znajomych.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...