Skocz do zawartości

Zakupy W Grudniu, Jakie Sklepy Warto Odwiedzić


Karmiii

Rekomendowane odpowiedzi

W grudniu sa takie tloki w sklepach,ze tragedia,zakupy mozna robic o kazdej porze,bo zawsze sa jakies sale. jest pazdziernik,a w sklepach z ubraniami sa juz zimowe poprzeceniane. Mozesz udac sie do Macys,Sears,Khols,JCPenny-w sumie to w kazdym sklepie cos sie fajnego znajdzie.W Marshalls mozesz sie obkupic,TJMax.

Jedz do jakiegos Mall tam bedziesz miala ogromny wybor sklepow jakie tylko zechcesz(poza walmart i target ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od tego, co chcesz kupić. Jeżeli elektronikę, to polecam J&R, albo BHPhoto (sprzęt fotograficzny). Z domów towarowych np. Century 21, ale tam ponoć duży tłum. Wujek kiedyś wspominał o Macy's Department Store, ale to chyba trochę wyższa półka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda - w Grudniu od wszelkich sklepow najlepiej trzymac sie z daleka...

I od lotnisk chyba też...

Do sklepów chyba nejlepiej jest chodzić wtedy, kiedy właśnie nikt nie chodzi. Mniej tłumu, towar dłużej zostaje na półkach przez co jest większy wybór oraz również obniżki cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Spozywcze zakupy najchetniej robie w nocy, gdy jest malo ludzi i brak kolejki do kasy. Do innych sklepow jesli NIE MUSZE to nie zagladam jak rok dlugi. Jak juz potrzebuje zmienic TV, drukarke. laptop to forumy rozne odwiedze zeby sie zorientowac w technicznych nowinkach. Potem porownanie w necie a jesli korzystnie wypada jakis realny sklep to wpadam, wiem co potrzebuje, biore i znow mnie nie zobacza tam dlugi czas.

edit: przyjechala kiedys kolezanka z Polski, zgodnie z zyczeniem zawiozlem w regaly a ona zamiast kupowac to obmacuje kazda szmatke. Zostawilem ja, poszedlem tam gdzie wystawa mebli roznych aby zajac miejsce w celu odczekania kiedy kolezanka sie juz obkupi a tam siedzi kilkunastu facetow i jeden z nich do mnie: "welcome in gentleman club".... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...