Skocz do zawartości

Polak Walczy Z Deportacją


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Po przeczytaniu tych sensacyjnych doniesien, musze sie zgodzic z komentarzami internautow pod artykulem z ND. 23 lata na jakze goscinnej ziemi amerykanskiej siedzial tenze pan i nie probowal legalizowac pobytu? Nakaz deportacji w 1991 roku sam sie nie wzial. Grubymi nicmi szyte to wszystko. Jak zwykle ND pominal polowe faktow, byleby tylko historia byla sensacyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie tylko jedno:jak mogl nie wiedziec,ze ma nakaz deportacji? przeciez musial cos zrobic i powiadomili go,nikt od tak sobie nie daje ludziom deportacji bez ich wiedzy,

Najlepsze jest zdanie: 'Zapomniał o tym, że miał tylko tymczasową wizę i nieuregulowany status imigracyjny.'

Znajoma mojej mamy dostala w Polsce vise na 10 lat,przyleciala do USA i byla tu 3 lata,zlapal ja urzad a ona sie tlumaczyla,ze przeciez ma vise na 10 lat,nie wiedziala,ze liczy sie ta wbita przed urzednika w USA na pol roku.

Wiec moze pan tez zapomnial :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest zdanie: 'Zapomniał o tym, że miał tylko tymczasową wizę i nieuregulowany status imigracyjny.'

Ja co roku poznaje conajmniej kilka osob, ktore tez zapominaja. Widac cos musi byc w powietrzu powodujac taka masowa amnezje.

A tak na powaznie to temu Panu to sie chyba nic nie nalezy, skoro juz nie ma statusu to jakim cudem mialby go nagle zdobyc teraz?

Zakaz mu chyba nie grozi bo prawa wtedy nie bylo takiego. Ciekawe za co ten nakaz deportacji z 1991r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...