Skocz do zawartości

Pytanie Dotyczące Ponownego Wjazdu Na Teren Usa


yrp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o pomoc w wyjaśnieniu mojej wątpliwości

Aktualnie przebywam w Kanadzie na wymianie studenckiej. We wrześniu tego roku udałem się na krótką wycieczkę do Bostonu. Na granicy dostałem Białą kartkę I-94 A Departure Record z datą ważności do 22. Marca 2013. Czy to oznacza, że mogę w przyszłym tygodniu ponownie bez problemów przekroczyć granicę kanadyjsko-amerykańską i udać się do Nowego Jorku?

Proszę o pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze od tego zacznijmy ze ta I-94 dziala nadal jesli chcesz w przyszlym tygodniu wjechac na teren USA a wiec nowej mozesz nie dostac na granicy

tutaj jest to dokladnie opisane co i jak

http://polish.poland.usembassy.gov/wizy/wizy-nieimigracyjne/rejestracja-wyjazdu-z-usa---formularz-i-94/rejestracja-wyjazdu-z-usa-po-powrocie-do-kraju.html

jak chcesz dostac nowe I-94 to nalezy zwrocic ta co masz ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, taka karteczke dostajesz za kazdym razem gdy wjezdzasz na terytorum usa [na podstawie rozmowy z urzednikiem].

za kolejnym razem bedzie juz tam inna data, moze byc krótsza.

Na szczescie nie prawda. Osoby podrozujace pomiedzy USA/Kanada/Meksykiem moga zachowac kartke I94 do czasu jej wygasniecia.

Powinni ja oddac przy ostatniej wizycie, ktora miesci sie w okresie waznosci I94. Jesli to sie nie uda to mozna oddac to do US Immigration na lotnisku w Kanadzie. Oczywiscie dobrze jest to zrobic przed wygasnieciem tej kartki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, taka karteczke dostajesz za kazdym razem gdy wjezdzasz na terytorum usa [na podstawie rozmowy z urzednikiem].

za kolejnym razem bedzie juz tam inna data, moze byc krótsza.

Na szczescie nie prawda. Osoby podrozujace pomiedzy USA/Kanada/Meksykiem moga zachowac kartke I94 do czasu jej wygasniecia.

Powinni ja oddac przy ostatniej wizycie, ktora miesci sie w okresie waznosci I94. Jesli to sie nie uda to mozna oddac to do US Immigration na lotnisku w Kanadzie. Oczywiscie dobrze jest to zrobic przed wygasnieciem tej kartki.

tak, to co napisalem nie jest prawdą ;]

sly6 juz mi przyblizyl ten temat strona ambasady....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...