Skocz do zawartości

Ró?nica miedzy graduate a undergraduate student


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Dostaliśmy juz z moim ch3opakiem DSy i ku mojemu zaskoczeniu ja, bedąca na 3 letnich studiach licencjackich mam napisane w rubryce position "university graduate students" a mój ch3opak, który jest na 5 letnich magisterskich "university undergraduate students".

Pani z Fostera powiedzia3a mi, ?e to bez ró?nicy. ja pos3ugując sie s3ownikiem Oxfordskim ró?nice widze...

Powiedzcie na swoim przyk3adzie, jak macie w DSach i jak to sie ma do rzeczywistości. czy dla Amerykanców to faktycznie jedno i to samo?

Dzieki !!

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

ja mam na DS'ie undergraduate student. mnie sie zdawalo, ze undergraduate student jest to osoba, ktora nieukonczyla studiow. natomiast graduate student to osoba, ktora ukonczyla studia. ale jak ta pani w biurze mowi, ze nie ma roznicy to moze nie ma :?

ps. Ewa mam jeszcze pytanie do ciebie. w twoim poprzednim temacie znalazlam, ze jedziesz z chlopakiem do Country Club'u i beda tam miedzy innymi pola golfowe. moglabys mi powiedziec czy przypadkiem nie jedziesz do Pó3nocnej Karoliny?? pytam sie bo ja tam jade, niestety sama. u mojego pracodawcy nie bedzie Polakow (albo ja o tym nic nie wiem) i dlatego szukam bratniej duszy w poblizu :lol:

pozdro

Dorota juz z wiza :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj:)

Niestety, jade do Michigan. My te? bedziemy tam jedynymi Polakami ale mysle,?e to dobrze. Nie raz ju? czytalam, ?e w Stanach( w Wlk. Bryt i Irlandi tez) nale?y omijaa rodaków szerokim 3ukiem... smutne, co? Ale nie zamierzam powielaa b3edów przyjació3... znajomy zosta3 okradziony z ca3ej kasy a kole?anka w Irlandii pracowa3ą z para Polaków... harassment w pe3nej krasie :o

Wiesz, jak masz ju? wize to ju? MUSI bya wszystko ok !!

Pozdr. serdecznie :lol:

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

ja mam na DS'ie undergraduate student. mnie sie zdawalo, ze undergraduate student jest to osoba, ktora nieukonczyla studiow. natomiast graduate student to osoba, ktora ukonczyla studia. ale jak ta pani w biurze mowi, ze nie ma roznicy to moze nie ma :?  

undergraduate jest osoba na 3 letnich studiach, graduate jest na ciaglych magisterskich albo 2 letnich po licencjacie. Ale ambasada do tego nie przywiazuje uwagi. Niektore fundacje wpisuja " university level student" i tez jest ok..

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

undergraduate jest osoba na 3 letnich studiach, graduate jest na ciaglych magisterskich albo 2 letnich po licencjacie.

F

niestety nie moge sie z toba zgodzic. ja jestem na uzupelniajacych magisterskich i mam napisane na DS'ie "undergraduate student".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

undergraduate jest osoba na 3 letnich studiach, graduate jest na ciaglych magisterskich albo 2 letnich po licencjacie.

F

niestety nie moge sie z toba zgodzic. ja jestem na uzupelniajacych magisterskich i mam napisane na DS'ie "undergraduate student".

ja napisalem jak powinno byc - a czy amerykanie to prawidlowo zinterpretuja to jest co innego. Generalnie ni ma to znaczenia.

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...