Skocz do zawartości

Pierwsze Kroki W Usa .. (Emigracja) Do San Francisco


mariano85

Rekomendowane odpowiedzi

poluję na promocję, wynajmuję dom i zaczynam się powoli pakować :)

muszę zacząć już teraz, tyle tego jest :/

tymczasem promocje lotów do stanów zaczynają mnie wpieniać, wybrałam sobie lipiec ale nie da się inaczej z juniorem qrde

Jak lub w jaki sposób wynajmujesz dom ?

Jak się orientowałem to dobre oferty wymagają udokumentowania pobytu i etc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mick - no to super że wsyzstko się udało no i witamy :)
p.s. moja wiza (180 dni od rozmowy z konsulem) kończyła się 10 kwietnia a ja przyleciałem 5 kwietnia - zero problemów!

miqhs- no lipiec to nie jest najtansza poro na loty do USA :/ wiec wszystko ok 2000zł bedzie dobrze, btw - do jakiego miasta szukasz lotu? może jak coś trafie to dam znać! Bo osttanio widziałem z oslo loty za $460 RT do SF a do oslo można z wawy trafic tani bilet!
Napisz jak tam Twoje przygotowania bo to już tuż tuż.... :)

A ja z okazji zbliżających się Świąt wielkanocnych chciałbym wszystkim forumowiczom i waszm rodzinom życzyć :

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości.

Serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOO jak miło!!!

Ja również życzę Wesołych Świąt wszystkim użytkownikom i administratorom :)

A lecimy do NY, chyba, że trafisz na tani lot do SF to zmienię zdanie!


A tak, wynajmuję dom w Polsce i wcale nie rodzinnie tylko za kasę, niech się kredyt spłaca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hej, jak tam po Świetach? U mnie było to inne święta niż zwykle w Polsce, mineły bardzo szybko tzn w sobote musiałem pracować w niedziele byliśmy rano w kościele potem zamiast obiadu żebraliśmy paru znajomych którzy nie wyjechali na świeta i zrobiliśmy grilla nad basenem, bo w ten dzien było BaARDZO gorąco!! Cieszyłem sie na koniec postu bo postanowiłem że w post nie bede pił alkoholu i nie bede jadł słodyczy, musze przyznac że było ciezko wytrzymać szczególnie jak w post było pare dużyich imprez tutaj jak np "picnic day" duża imprezwa w Davis i to jeszcze było 100 rocznica wiec znajomi się zjechali no i jak tu nie pić :D Teraz sobie troszke odkuwam no ale rzeźbe na lato trzeba robić więc znowu będe pościł hahah, poniedizałek normalnie do pracy więc "święta, święta i po śwętach"
pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość espe

Witajcie,

Jakiś czas temu ktoś tutaj wstawił fajny link do "poradnika" dla imigrantów do Kanady. Strona była chyba jakaś oficjalna Kanadyjska. Poradnik taki bardzo ogólny nt. samopoczucie po kilku miesiącach itp. Szukałem na wszelkie sposoby, ale nie moge odnaleźć. Podałby ktoś link jeśli kojarzy? Z góry dzięki za ew. pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...