Skocz do zawartości

Pierwsze Kroki W Usa .. (Emigracja) Do San Francisco


mariano85

Rekomendowane odpowiedzi

Anubis :

2 Day @ $ 21.50 USD $ 43.00

USD Drop Charge $ 0.00 USD

AIRPORT CONCESSION FEE RECOVERY $ 4.82 USD

VEH LICENSE FEE RECOVERY .20/DAY $ 0.40 USD

VA ADDITIONAL TAX $ 1.74 USD

VA RENTAL FEE $ 0.87 USD

VA RENTAL TAX $ 1.74 USD dotBlack.gif

* Total Charges:

$ 52.57 USD

ile kosztuje insurance za dzien?
i jakie jeszcze koszta są ktore tutaj nie sa wliczone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anubis :

2 Day @ $ 21.50 USD $ 43.00

USD Drop Charge $ 0.00 USD

AIRPORT CONCESSION FEE RECOVERY $ 4.82 USD

VEH LICENSE FEE RECOVERY .20/DAY $ 0.40 USD

VA ADDITIONAL TAX $ 1.74 USD

VA RENTAL FEE $ 0.87 USD

VA RENTAL TAX $ 1.74 USD dotBlack.gif

* Total Charges:

$ 52.57 USD

ile kosztuje insurance za dzien?

i jakie jeszcze koszta są ktore tutaj nie sa wliczone?

Wygląda na to, że wszystko wliczone. Ubezpieczenie to coś około 12 na dzień. Około. I też zależy które. Waiver czy liability. Ja używam swojego własnego liability jak pozyczam samochód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moje pierwsze dni w CA :)

Na razie zarejestrowalam sie po SSN, bylam w Credit Union zalozyc konto, niestety bede mogla dopiero majac SSN. Goraco i parno (!), obowiazkowy rzut oka na ocean w La Jolla shores, woda ciepla(?) co okazalo sie niespodzianka, ponoc ze wzgledu na La Nina. Zajadm sie dojrzalymi awokado :) W sklepach do wyboru, do koloru, ja bezproblemowo znalazlam pieczywo chrupkie

Jutro jade do DMV wezme moze jakies ksiazeczki z przepisami ruchu

Generalnie piekne tereny, moze pagorki wytrzebione i brak drzew w krajobrazie przy oceanie, ale co tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze dni w CA :)

Na razie zarejestrowalam sie po SSN, bylam w Credit Union zalozyc konto, niestety bede mogla dopiero majac SSN. Goraco i parno (!), obowiazkowy rzut oka na ocean w La Jolla shores, woda ciepla(?) co okazalo sie niespodzianka, ponoc ze wzgledu na La Nina. Zajadm sie dojrzalymi awokado :) W sklepach do wyboru, do koloru, ja bezproblemowo znalazlam pieczywo chrupkie

Jutro jade do DMV wezme moze jakies ksiazeczki z przepisami ruchu

Generalnie piekne tereny, moze pagorki wytrzebione i brak drzew w krajobrazie przy oceanie, ale co tam :)

Super!

La Jolla piekne :) pisz jak Ci pojdzie w DMV - my tez tam niedlugo bedziemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, miałam pytać kiedy wylatujesz, a ty już na miejscu ;).

No tak :) sama podroz byla ciekawa aczkolwiek meczaca, airberlin otrzymuje ode mnie ocene 4 w skali do 6. Lotnisko Tegel otrzymuje ode mnie 1/6, male ale dziwne, przy odprawie wzieli mnie na strone i sprawdzali czy nie ma na moich ubraniach prochu jakiegos :/

W trakcie lotu do Chicago siedzialam sama, wiec moglam sie rozlozyc troche, obsluga bardzo mila, jedzenie uszlo w tlumie.

Minus dla linii american - w trakcie 4h lotu do San Diego nie dali jedzonka, wiem ze to norma, ale jednak...

Do San Diego nadciagaja upaly, jak dowiem sie jak wyglada sprawa testow w DMV to napisze

Aha, dzisiaj tez jade do lokalnej przychodni, moze udziela mi info o ubezpieczeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...