Skocz do zawartości

Pierwsze Kroki W Usa .. (Emigracja) Do San Francisco


mariano85

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dnia 31.08.2017 o 19:52, karusek napisał:

@mariano85

Milo sie czyta Twoje postepy na emigracji, pisz wiecej i odpowiedz mi na jedno pytanie, a w zasadzie na dwa.

1. Czy w San Francisco mozna kupić paprykarz szczecinski?

2. Czy orientujesz sie jaki jest rynek pracy dla Kreslarzy architektonicznych?

Ponowie pytanie: Czy w San Francisco jest dobrze zaopatrzony sklep z polska zywnoscia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karusek-  nie wiem czy mozna kupic paprykarz Szczecinski (ale wydaje mi sie ze tak) w SF mamy Polski sklep o nazwie Seakor link:
http://www.seakorpolishdeli.com/index.php/products
Niestety nie mam pojecia jaki jest rynek dla Kreslarzy architektonicznych!
Kasia-125 Pozdrawiam !

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak „marianom85” po znajomości masz super ciepła posadkę i wcale nie musisz mieć studiów skończonych i to prawda, że znajdzie się na rekrutacji 40 lepszych od np. Ciebie. U mnie w firmie nowego koordynatora już znaliśmy podczas rozpoczęcia rekrutacji. Właściciel firmy woli zatrudnić zaufanego/poleconego pracownika. Stąd tak ogólnie powszechne w USA listy referencyjne czy numery kontaktowe do polecających. Czasem łatwiej znajdziesz prace fizyczna dzwoniąc na numer z potykacza przy firmie (potrzebna pomoc albo cos takiego). Ja widziałem Kucharz $31.50/h. Pzdr.

Edytowane przez Partners
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andyopole napisał:

Gdybym miał to bym wysłał,  może z Polski Ci przywiozę? OK. Przywiozę. 

Czy Ty czasem w ciąży nie jesteś? Takie jakieś zachcianki.

Za ile wracasz? Moja mamita przyjezdza pod koniec pazdziernika, wiec jak bedziesz wczesniej to mi przywiezc jakies smakolyki :D 

 

6 minut temu, karusek napisał:

W Nowym Jorku to mozna kupic. łososiowy. I ogorki kiszone.

Aaaa, nie chce mi sie do NY jechac po paprykarz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ilon napisał:

Za ile wracasz? Moja mamita przyjezdza pod koniec pazdziernika, wiec jak bedziesz wczesniej to mi przywiezc jakies smakolyki :D 

 

Aaaa, nie chce mi sie do NY jechac po paprykarz :D 

wyslal bym Ci nawett caly karton, ale teraz jestem w Polsce i jak wroce do us to pewnie w inne  miejsce. Tak ze przepraszam. :-)

Edytowane przez karusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...