Skocz do zawartości

Pierwsze Kroki W Usa .. (Emigracja) Do San Francisco


mariano85

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje wszystkim za mile slowa!! Nawet nie wiecie jak to wiele dla mnie znaczy! A w szczegolnosci od tych co sa ze mna od samego poczatku! 

 @katlia no czasami musze pisac o jakis sukcesach bo jak bym tylko pisal o moich porazkach to by ty na forum miejsca zabraklo, bo swego czasu nie bylo tak kolorowo   lol 

Ja jeszcze nie jestem bardzo w temacie "slub z obywatelem USA" bo to wszystko jeszcze tak na goraco ale z tego co @kzielu  i @pelasia mowicie to dla mnie jako rezydenta bedzie lepiej najpierw wyrobic sobie obywatelstwo na wlasna reke a potem juz jako obywatel USA wziasc slub z moja narzyczona - tutejszy "slub cywilny"?

Bo plan jest taki ze za ok miesiac przed wylotem na nasze wesele do Polski chcielismy wziasc slub cywilny tutaj w USA, a slub w Polsce to tak bardziej dla rodziny i znajomych.

Moja narzyczona chce zmienic nazwisko na moje. Ja poprostu myslalem ze slub z obywatelem USA i ja jako rozydent automatycznie dostane obywatelstwo. I ze koszta beda mniejsze! Prosze wytlumaczcie mi jak to dziala bo ja widze ze jestem w duzym bledzie i czegos tutaj nie rozumiem!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariano - nikt nie dostaje automatycznie obywatelstwa oprócz dzieci w momencie gdy ich rodzice je dostaną. Bez względu czy będzie małżonkiem obywatela czy nie - proces otrzymania obywatelstwa w tym momencie będzie dokładnie identyczny i będzie kosztował tyle samo. W jednym i w drugim przypadku musisz wysłać N-400.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.08.2018 o 23:04, kzielu napisał:

Mariano - nikt nie dostaje automatycznie obywatelstwa oprócz dzieci w momencie gdy ich rodzice je dostaną. Bez względu czy będzie małżonkiem obywatela czy nie - proces otrzymania obywatelstwa w tym momencie będzie dokładnie identyczny i będzie kosztował tyle samo. W jednym i w drugim przypadku musisz wysłać N-400.

Aha, dzieki za wytlumaczenie. Wiec ja wracam do wypelniania n-400!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...