Skocz do zawartości

Cr1, Wymagania Od Sponsora


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

amzż - właśnie zauważyłam, że Twój mąż miał interview w tym samym dniu co ja :) Ode mnie konsul też nie chciał zdjęć, zadał parę pytań więcej, jako że różnica wieku spora między nami, ale niestety był problem ze współsponsorem (żona nie podpisała jakiegoś dokumentu, chociaż mąż w nvc dokładnie pytał się czy musi coś podpisywać jako żona współsponsora). Konsul nieubłagany i musieliśmy szybko dokumenty dosyłać. Na szczęście chyba chciał sam mieć kolejną sprawę zakończoną przed końcem roku, bo 24 grudnia jechałam do Warszawy po odbiór paszportu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...

Dlaczego nie masz tax return ? Jako GC i obywatel byłeś zobowiązany wypełniać tax return i tego Ci raczej nie odpuszczą - bez względu na to czy będziesz potrzebował współsponsora czy nie. W momencie jak petycja zostanie zatwierdzona to ITR za ten rok będziesz miał szansę mieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA jestem od 4 miesięcy, wcześniej na stałe mieszkałem i pracowałem w Polsce. Nigdy nie słyszałem o obowiązku rozliczania dochodów uzyskanych poza USA. W związku z powyższym tego nie robiłem. Nie posiadam więc tax return. Interesuje mnie odpowiedz na pytanie czy mogę nie posiadając tax return być sponsorem. A jeśli nie czy współsponsor wystarczy czy np. będę musiał czekać na koniec okresu rozliczeniowego i dopiero po uzyskaniu tax return rozpocząć procedurę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...