Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
15 minutes ago, aniala said:

@DanaO89 udało Ci się ustawić medical na ten tydzień?

Jeszcze nie, dzisiaj będę dzwonić. Chciałabym na 14.09. Jestem ciekawa, czy list z Ambasady dotrze we wrześniu, bo chciałabym rozmowę umawiać na 05.10/08.10.

A Ty już umówiłaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero będę mogła pojechać do Wawy w 2gim tygodniu października (wybiorę urlop zaległy przez odejściem z pracy). I wtedy chciałabym mieć szybko badania i niedługo po tym rozmowę.

Rozumiem, że kopertę z wynikami się dostaje do ręki i zanosi do ambasady- więc nie ma żadnych ograniczeń, jak szybko  można ustawić interview po badaniach? Orientujesz się może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, aniala said:

Ja dopiero będę mogła pojechać do Wawy w 2gim tygodniu października (wybiorę urlop zaległy przez odejściem z pracy). I wtedy chciałabym mieć szybko badania i niedługo po tym rozmowę.

Rozumiem, że kopertę z wynikami się dostaje do ręki i zanosi do ambasady- więc nie ma żadnych ograniczeń, jak szybko  można ustawić interview po badaniach? Orientujesz się może?

Umówiłam się na 14.09 :) 

Pani mi udzieliła informacji, że wyniki nie są dostępne tego samego dnia, bo trzeba poczekać na badanie moczu (nawet do 2 tygodni, ale zwykle są wcześniej). Mogą być wysłane bezpośrednio do ambasady, albo można je odebrać osobiście, pewnie można też otrzymać je pocztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aniala napisał:

Ja dopiero będę mogła pojechać do Wawy w 2gim tygodniu października (wybiorę urlop zaległy przez odejściem z pracy). I wtedy chciałabym mieć szybko badania i niedługo po tym rozmowę.

Rozumiem, że kopertę z wynikami się dostaje do ręki i zanosi do ambasady- więc nie ma żadnych ograniczeń, jak szybko  można ustawić interview po badaniach? Orientujesz się może?

Moje wyniki zostaly od razu wyslane do ambasady i byly tam po ok. 5 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...