Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
32 minuty temu, marc08 napisał:

@aniala i @DanaO89 czy macie już daty interview? Ciekawi mnie jak długo od NOA2 to zajmuje :) i tak z ciekawości - kiedy planujecie wylecieć? W ciągu kilku tygodni od otrzymania wizy?

Obie mamy status ready i z tego co wiem, umówione badania:) W moim  przypadku od noa2 do gotowości ambasady minęło trochę ponad 3 tygodnie. Ja jeszcze nie umawiam interview, planuję go 2-giej połowie października. Chcę wylecieć w listopadzie lub na początku grudnia:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, marc08 said:

@aniala i @DanaO89 czy macie już daty interview? Ciekawi mnie jak długo od NOA2 to zajmuje :) i tak z ciekawości - kiedy planujecie wylecieć? W ciągu kilku tygodni od otrzymania wizy?

Interview planuję 05.10, ale jeszcze nie umawiałam. Wylatywać będę na koniec października :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ilon próbowałam się dokopać, ale nie mogę znaleźć Twoich starszych postów- czy dobrze kojarzę, że list do Ciebie z ambasady się zgubił i umówiłaś się bez niego na interview? Zastanawiam się na ile zasadne jest czekanie na niego, czy w ogóle gdzieś to sprawdzają, np. przy umawianiu spotkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam jednak Twój stary wpis (sorry za stalking) i napisałaś, że Pani przez telefon powiedziała, że wszystko mają i możesz się umawiać :D  Więc rozumiem, że na list się czeka, żeby oni mieli czas na przygotowanie sprawy do rozmowy (chociaż nie do końca rozumiem dlaczego- skoro status jest ready) i nigdzie przy umawianiu spotkania nie było to sprawdzane. Planuję interview na 18/10 więc tak czy siak chyba będą wszystko mieli już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj na list z ambasady, ja sie umówiłam bez listu i dzwonili z opi***olem ze nie gotowa jest moja sprawa na Interview i musiałam przebukować, a ile sie nerwów najadłam to moje. Lepiej poczekać i miec spokój, co nagle to po diable, sama sie na własnej skórze przekonałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Patipitts napisał:

Czekaj na list z ambasady, ja sie umówiłam bez listu i dzwonili z opi***olem ze nie gotowa jest moja sprawa na Interview i musiałam przebukować, a ile sie nerwów najadłam to moje. Lepiej poczekać i miec spokój, co nagle to po diable, sama sie na własnej skórze przekonałam.

Dobrze wiedzieć!! Ja czekam  i mam nadzieję, że dojdzie, tylko taka jedna dziewczyna z Białorusi napisała do mnie na vj właśnie w tym temacie i sama zaczęłam się zastanawiać, jak to jest. 

Ile czekałaś na ten list?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...