Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, aniala napisał:

Dobrze wiedzieć!! Ja czekam  i mam nadzieję, że dojdzie, tylko taka jedna dziewczyna z Białorusi napisała do mnie na vj właśnie w tym temacie i sama zaczęłam się zastanawiać, jak to jest. 

Ile czekałaś na ten list?

Tak szczerze to nie pamietam, musiałabyś pogrzebać w tym wątku jakos w okolicach maja zeszłego roku, tam wszystko opisałam całe swoje przeboje z ambasada (a troche ich było na tyle ze mnie kojarzyli juz po nazwisku w trakcie Interview :p )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Cofnęłam sie do tematu i powiem ci tak: nie wiem dokładnie kiedy przeskoczył mi status na ready bo wtedy kiedy ja dostałam approval był jakis glitch w systemie i w ogole mi nic nie przeskoczyło, nawet nie dostałam noa2 na maila ani w aplikacji tylko przyszło listem. Od momentu dostania numeru NVC telefonicznie do otrzymania pakietu z ambasady minęły ok 3 tyg chyba jakos. Od badań ok 2tyg. A paszport z wiza od rozmowy dostałam kurierem po Ok 3dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, aniala napisał:

Znalazłam jednak Twój stary wpis (sorry za stalking) i napisałaś, że Pani przez telefon powiedziała, że wszystko mają i możesz się umawiać :D  Więc rozumiem, że na list się czeka, żeby oni mieli czas na przygotowanie sprawy do rozmowy (chociaż nie do końca rozumiem dlaczego- skoro status jest ready) i nigdzie przy umawianiu spotkania nie było to sprawdzane. Planuję interview na 18/10 więc tak czy siak chyba będą wszystko mieli już.

Ano bylo cos takiego. Tylko u mnie bylo tak, ze Ambasada miala wszystkie dokumenty i wyslala mi list i ten list wlasnie nigdy do mnie nie doszedl jak dobrze pamietam. Wiec zadzwonilam sie zapytac i powiedzieli, ze wyslali mi go juz jakis czas temu tylko widocznie nigdy do mnie nie doszedl. I w sumie dostalam zielone swiatlo od nich zeby sie umawiac, bo byli juz gotowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ostatnio sprawdzałam status swojej sprawy na https://ceac.state.gov/ceacstattracker/status.aspx , to sprawa miała status 'Ready' i Case Last Updated był 06-Sep-2018 (czyli papiery są w ambasadzie od wtedy i czekam na list). Dzisiaj z ciekawości zalogowałam się ponownie, status się nie zmienił, nadal jest 'Ready', ale Case Last Updated jest 19-Sep-2018. Co to może oznaczać (poza oczywistym, że ruszyli moją sprawę)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...