Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

3 minutes ago, Roelka said:

No badania sa niestety bardzo drogie, wedlug mnie ta kwota jest nieziemsko zawyżona.

Ja czekalam z AOSem ponad rok, wiec musialam robic drugie badania w US. Bylo jeszcze drozej. ;)

Ale i tak to wszystko nic w porownaniu z tym ile kosztuje sam AoS. :p

Ogólnie te kwoty są bardzo duże i w sumie nie wiem dlaczego... 

A głupi list z ambasady wysyłają ekonomicznie, bo im szkoda dołożyć 5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Teraz, DanaO89 napisał:

Ogólnie te kwoty są bardzo duże i w sumie nie wiem dlaczego... 

A głupi list z ambasady wysyłają ekonomicznie, bo im szkoda dołożyć 5zł.

RoC to kolejne 600$. Obywatelstwo - tez bodajze 600$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DanaO89 napisał:

AoS : 1225$

I-765 : 410$

I-131 : 0$ ? 

?

Za EAD i AP nie placisz, jesli skladasz je w jednym pakiecie z i-485. Jedyne co placisz to 1225$.

RoC dwa lata pozniej -  $595+85$ (biometrics) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Roelka said:

?

Za EAD i AP nie placisz, jesli skladasz je w jednym pakiecie z i-485. Jedyne co placisz to 1225$.

RoC dwa lata pozniej -  $595+85$ (biometrics) 

No właśnie tego nie wiedziałam :) Bardzo mnie to cieszy! Bo jak sobie dodałam to wyszło prawie 2tys. i się przeraziłam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak roelka pisze i-485 ($1140) plus biometrics ($85) razem $1225 za cały AOS. Ead i AP jest juz w cenie ale nie jest obowiązkowe je składać, choc ja bym radziła, nigdy nie wiadomo.

Najgorsze nie sa te opłaty tylko czekanie wg mnie :/ dzisiaj z ciekawości weszłam na processing times i dla mojego local office to 9,5-23 miesiące, wg nich teraz rozpatrują teraz sierpień 2016 :/ a potem z ciekawości weszłam na strone uscis i sprawdziłam czy szukają sobie pracownikow (oficerów imigracyjnych) zeby poprzyspieszac te procesy bo czasy oczekiwania to jest jakies nieporozumienie (Thank you mr Trump). Szukają. Do 3 local offices na całe stany. Jak juz tak bardzo chcą wszystkim robić interviews to niech zatrudnia wiecej ludzi, opłaty popodwyzszali w zeszłym roku ale jakość usługi leci dosłownie na ryj. Ja nie wiem na co ta kasa idzie, przeciez taki urzędnik dziennie nawet zrobi jedna sprawę to zarobi dla państwa przez miesiąc ponad 20k, (a na pewno robią wiecej) :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Patipitts napisał:

Tak jak roelka pisze i-485 ($1140) plus biometrics ($85) razem $1225 za cały AOS. Ead i AP jest juz w cenie ale nie jest obowiązkowe je składać, choc ja bym radziła, nigdy nie wiadomo.

Najgorsze nie sa te opłaty tylko czekanie wg mnie :/ dzisiaj z ciekawości weszłam na processing times i dla mojego local office to 9,5-23 miesiące, wg nich teraz rozpatrują teraz sierpień 2016 :/ a potem z ciekawości weszłam na strone uscis i sprawdziłam czy szukają sobie pracownikow (oficerów imigracyjnych) zeby poprzyspieszac te procesy bo czasy oczekiwania to jest jakies nieporozumienie (Thank you mr Trump). Szukają. Do 3 local offices na całe stany. Jak juz tak bardzo chcą wszystkim robić interviews to niech zatrudnia wiecej ludzi, opłaty popodwyzszali w zeszłym roku ale jakość usługi leci dosłownie na ryj. Ja nie wiem na co ta kasa idzie, przeciez taki urzędnik dziennie nawet zrobi jedna sprawę to zarobi dla państwa przez miesiąc ponad 20k, (a na pewno robią wiecej) :/ 

sierpien 2016??? masakra... Co za zastoj. Dobrze, ze masz juz EAD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, margherita_s napisał:

sierpien 2016??? masakra... Co za zastoj. Dobrze, ze masz juz EAD. 

No tak pokazuje :/ cholera mnie strzela. Na vj tez sprawdzałam, ludzie czekają min rok a ja w międzyczasie adres 2x zmieniałam wiec pewnie na koniec kolejki wpadłam :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Te czasy to serio jest jakas porazka, zwlaszcza z ROCem. Ja to nawet nie sledze zadnych timeline. Wyslalam papiery w marcu, poszlam na odciski w maju, dostalam przedluzenie poki co na 18 miesiecy i teraz tylko czekam. Nawet nie sprawdzam VJ ani nic, bo mnie to tylko wkurza, a jak wiadomo, zlosc pieknosci szkodzi :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam szczescie z AOS, dostalam karte po 6 miesiacach - ale to bylo kilka lat temu. ROC - praktycznie rowny rok czekania. :p Na obywatelstwo jeszcze nie skladam, poki co musze odpoczac od USCIS.  Moze zaczne jak wrocimy do US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...