Skocz do zawartości
freja

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1

Recommended Posts

Do joint sponsora wszystko tak jak do glownego sponsora. Najlepiej miec dokumenty z oryginalnym podpisem nie kopiowane. Raczej nie beda o wszytsko prosic ale lepiej miec w razie “w”.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć,

staram się o wizę K-1 i teraz jestem na etapie posiadania numeru sprawy (WRW), jednakże dokumenty są jeszcze NVC. Żeby przyspieszyć cały proces planuję pojechać w ciągu najbliższych kilku dni do Warszawy na badania (dobrze pamiętam, że 3? Krew, mocz i RTG?), a następnie 25 lutego jechać do lekarza. Czy mogę tak zrobić, jeśli w ambasadzie nie mają jeszcze moich dokumentów?

Druga sprawa - czy mogę złożyć i opłacić formularz DS-160, a następnie umówić się na wizytę w ambasadzie na początek marca, jeśli wiem, że moje dokumenty jeszcze nie są w ambasadzie, ale będą tam na 100% pod koniec lutego, czy jednak jestem zmuszony czekać na list?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej,

1. Mozesz

2. Ja bym poczekala na pakiet. Zrobilam tak kiedys i z ambasady dzwonili z opitolem ze nie sa gotowi na interview (choc papiery juz dotarly) i mialam kwas ze zmienianiem wszystkiego. Wiec wstrzymalabym sie na twoim miejscu.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3 godziny temu, Kaldish napisał:

Cześć,

staram się o wizę K-1 i teraz jestem na etapie posiadania numeru sprawy (WRW), jednakże dokumenty są jeszcze NVC. Żeby przyspieszyć cały proces planuję pojechać w ciągu najbliższych kilku dni do Warszawy na badania (dobrze pamiętam, że 3? Krew, mocz i RTG?), a następnie 25 lutego jechać do lekarza. Czy mogę tak zrobić, jeśli w ambasadzie nie mają jeszcze moich dokumentów?

Jak dobrze pamietam to do lekarza wystarczy Ci tylko numer sprawy, wiec wydaje mi sie, ze mozesz tak zrobic. 

3 godziny temu, Kaldish napisał:

Druga sprawa - czy mogę złożyć i opłacić formularz DS-160, a następnie umówić się na wizytę w ambasadzie na początek marca, jeśli wiem, że moje dokumenty jeszcze nie są w ambasadzie, ale będą tam na 100% pod koniec lutego, czy jednak jestem zmuszony czekać na list?

Skad pewnosc, ze te dokumenty tam beda pod koniec lutego? Ja bym czekala na list - nie wiesz kiedy fizycznie wszystkie papiery tam beda i kiedy oni beda gotowi. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz