Jump to content
freja

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1

Recommended Posts

26 minut temu, margherita_s napisał:

@Patipitts i wszyscy zainteresowani: dziś, po niemal 7 miesiącach od zlozenia dokumentów, moj status I-765 zmienił się na "New Card Is Being Produced" :D:D:D stalo się to tydzien po tym, jak złożyłam wniosek o expedite z przyczyn zdrowotnych. Co więcej, statu I-485 zmienił się na "Case Is Ready To Be Scheduled For An Interview" :D w końcu, co za ulga!
Specjalne podziękowania dla @karina, ktora pomogła mi przy expedite, nieoceniona pomoc!!!

Gratulacjeeeee :D No w koncu! Cieszę sie strasznie :) karta powinna dojść w ciagu tygodnia :) powodzenia w nowej pracy! 

Dzięki dziewczyny!
Dziś status I-485 zmienił się na "Interview Was Scheduled" :O teraz czekam więc na list z EAD i list z datą interview. Wszystko tak nagle przyśpieszyło!

• Like 1

4 godziny temu, margherita_s napisał:

Dzięki dziewczyny!
Dziś status I-485 zmienił się na "Interview Was Scheduled" :O teraz czekam więc na list z EAD i list z datą interview. Wszystko tak nagle przyśpieszyło!

Bosko! W koncu sie za ciebie zabrali :) gratuluje jeszcze raz i powodzenia na Interview, oczywiście czekam na kolejne update’y :) 

• Upvote 1

Dnia 14.06.2018 o 19:47, margherita_s napisał:

@Patipitts i wszyscy zainteresowani: dziś, po niemal 7 miesiącach od zlozenia dokumentów, moj status I-765 zmienił się na "New Card Is Being Produced" :D:D:D stalo się to tydzien po tym, jak złożyłam wniosek o expedite z przyczyn zdrowotnych. Co więcej, statu I-485 zmienił się na "Case Is Ready To Be Scheduled For An Interview" :D w końcu, co za ulga!
Specjalne podziękowania dla @karina, ktora pomogła mi przy expedite, nieoceniona pomoc!!!

Grunt to pomysl i dobrze to ubrac w slowa - tydzien i karta w produkcji :)

18 godzin temu, margherita_s napisał:

Dzięki dziewczyny!

Zwykle jak przyspieszaja EAD to w 90% probuja robic appointment na spotkanie :)

Ciesze sie, ze moglam pomoc :)

Orientuje sie ktos czy w formie I-134 (Affidavit of Support) jako sponsora (np. kogos z bliskiej rodziny) mozna podac kogos innego niz narzyczonego/narzyczona? Co jesli narzyczony/narzyczona jest obecnie bez pracy lub ma maly dochod?

Guest
14 minut temu, rafg napisał:

Orientuje sie ktos czy w formie I-134 (Affidavit of Support) jako sponsora (np. kogos z bliskiej rodziny) mozna podac kogos innego niz narzyczonego/narzyczona? Co jesli narzyczony/narzyczona jest obecnie bez pracy lub ma maly dochod?

Nie wiem kto to jest narzyczony,  ale "narzeczony " zawsze będzie twoim głównym sponsorem. Nie ważne czy zarabia za mało czy wcale. 

Co najwyżej możecie brać dodatkowego sponsora i ta osoba musi być 125% powyżej poverty line. I ta osoba wypełnia dodatkowy dokument. 

Guest
10 godzin temu, margherita_s napisał:

Dzis otrzymalam moja combo card! Radosc nie do opisania :D 

No to teraz biegiem zarabiać $$$ :D