Skocz do zawartości

Praca Na Sprzęcie Informacje ;) Wybór Wizy I Info


Rekomendowane odpowiedzi

Na Początek Chciałbym Się wam Przedstawić.

Nazywam Się Dominik Pochodzę z Małopolski Mam 22 lata i od 1.5 roku Pracuje Jako Operator Maszyn Budowlanych ( Koparka Gąsienicowa ) Specjalizuje sie w wykopach pod budynki użytecznosci Publicznej jak i pod Kanalizacje pozatym Posiadam Mniejsze Doświadczenie Również Jako Kierowca samochodu Ciężarowego.

Tu Drodzy Forumowicze Jest Pytanie jak wygląda sytuacja budowlana W USA i Transportu Gdzie nie ukrywam Starałbym sie szukać zatrudnienia.

Proszę nie karcić że zle napisałem ale nigdzie nie ma tematu podobnego Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Na Początek Chciałbym Się wam Przedstawić.

Nazywam Się Dominik Pochodzę z Małopolski Mam 22 lata i od 1.5 roku Pracuje Jako Operator Maszyn Budowlanych ( Koparka Gąsienicowa ) Specjalizuje sie w wykopach pod budynki użytecznosci Publicznej jak i pod Kanalizacje pozatym Posiadam Mniejsze Doświadczenie Również Jako Kierowca samochodu Ciężarowego.

Tu Drodzy Forumowicze Jest Pytanie jak wygląda sytuacja budowlana W USA i Transportu Gdzie nie ukrywam Starałbym sie szukać zatrudnienia.

Proszę nie karcić że zle napisałem ale nigdzie nie ma tematu podobnego Pozdrawiam :)

Pierwsza i podstawowa sprawa o jakiej wielu (podejrzewam ze i ty) Polakow nie wie to fakt, ze USA i Kanada nie naleza do EU i aby tam pracowac musisz miec pozwolenie na prace.

Obcokrajowiec bez statusu stalego rezydenta badz obywatela, tudziez bez wizy, ktora zezwala na prace w jednym z tych krajow nie ma prawa do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wytłumacz nam, jak ty chcesz się do USA dostać? Z tego co wiem, to zawód o którym mówiłeś nie kwalifikuje się do wizy pracowniczej, a więc ślub z obywatelem, losowanie GC, albo robienie studiów i staranie się o wizę pracowniczą, co i tak graniczy z cudem, aby takową dostać. Jeszcze pozostaje illegal-tej opcji nie polecam, ponieważ w przyszłości też będziesz chciał żyć jak normalny człowiek w świętym spokoju a nie ukrywając się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...