Skocz do zawartości

I raz na Camp. Co powinnam wiedzieć?


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz wybieram się na CAMP do stanow. nie bylam na spotkaniu organizacyjno-orientacyjnym i przyznam, ze niewiele wiem co i jak... może znajdzie się ktoś kto udzieli mi kilku cennych wskazówek i informacji, czyli co warto wiedzieć i na co uważać?

dziękuję,

ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Pierwszy raz wybieram się na CAMP do stanow. nie bylam na spotkaniu organizacyjno-orientacyjnym i przyznam, ze niewiele wiem co i jak... może znajdzie się ktoś  kto udzieli mi kilku cennych wskazówek i informacji, czyli co warto wiedzieć i na co uważać?

dziękuję,

ania

A dostalas "handbook" pocztą?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dostałam:)

chodziło mi raczej o info, takie które wychodzi w praniu czyli wiadomości od ludzi, którzy juz to przerobili, ale z tego co ekipa pisze, to jednak warto bazować na wiadomościach z książeczki. i tak też zrobię :)

dziekuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie każdy ma inne doświadczenia, więc nie oczekuj że każdy będzie tutaj Ci je opisywał, ale jak masz jakieś konkretnie pytania, na temat pobytu etc, to pewnie każdy, ja również chętnie odpowiem...

W handbook- u znajdziesz natomiast wszelkie podstawowe informacje - nie jest on znowu taki cieniutki!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dostałam:)  

chodziło mi raczej o info, takie które wychodzi w praniu czyli wiadomości od ludzi, którzy juz to przerobili, ale z tego co ekipa pisze, to jednak warto bazować na wiadomościach z książeczki.  i tak też zrobię :)

dziekuję :D

Moj kolega byl rok temu z CA, chwali sobie. natomiast najgorzej jest z praca na campach. W stanach nie ma czegos takiego jak prawo pracy. Teoretycznie mozesz pracowac nawet 15h/dobe a Twoja kolezanka 6h i wszystko bedzie OK. Wolne dni organizujesz sobie sama na zasadzie dogadam sie z kolegą to on popracuje za mnie a ja wtedy bede miala wolne ale za tydzien to ja bede musiala za niego pracowac bo on wtedy bedzie mial wolne. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, moim zdaniem problem tkwi niestety w tym, że na campach nie dostaje się normalnego wynagrodzenia za godziny pracy... tylko tzw "kieszonkowe" ustalone z góry. dobrze jest więc ustalić jakieś fakty wcześniej np. kontaktując sie z campem (zwykle namiary można znaleźć w placement letter) i zapytać ile mnie więcej godzin dziennie/tygodniowo będzie się pracowało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...